reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent na 5-te urodziny dla Dziewczynki...

SIMAMA

majowa MAMA 2007
Dołączył(a)
15 Luty 2007
Postów
342
dziwczyny, pomóżcie...:tak:
pilnie potrzebuje pomysłu na prezent dla 5-cio letniej chrześniaczki męża - widzimy ją kilka razy w roku - nie mam pojęcia jakimi zabawkami dziewczynki w jej wieku bawią się czy może coś z ciuszków???...
czekam na wasze pomysły - pomóżcie..;-)
 
reklama
Myślę, ze teraz, gdy od lata dzielą nas tygodnie fajnym prezentem jest np. sprzęt sportowy - piłki, hulajnoga, skakanki, rolki... Może być też namiot, koc na plażę, albo ręcznik plażowy z motywem wróżek albo Puchatka.
 
A może rowerek o ile jeszcze nie ma.Jest to wydatek max 300 zł ale jeśli mozesz sobie na to pozwolic.
 
Moja coreczka miala urodzinki teraz w lipcu, napisze jakie prezenty dostala. Moze to pomoze w wyborze prezentu :-).
- Lalka ksiezniczka Bella
- zestaw koralikow do nawlekania
- Zestaw do czesania wlosow (dla dzieci oczywiscie, szczotka, lokowka, suszatka, spinki, karbownica - nie jestem pewna nazwy :-))
- Skarpetki z ksiezniczka
- torebaczka z cekinami i koralikami
- tablica z alfabetem na magnesy

pozdrawiam
 
Wiesz co, ja bym chętnie właśnie w coś takiego zainwestowała. Przede wszystkim taki pomysł wydaje mi się bardzo praktyczny, bo mozna dać dziecku coś co będzie dla niego czymś w rodzaju rozrywki, ale tez coś z czego będzie mógł się naprawdę wielu rzeczy nauczyć.
 
reklama
Było o grach dla dziecka - mi się wydaje, że lepiej nie kupować gier komputerowych, bo po raz - w internecie jest za darmo mnóstwo propozycji na poziomie 5-latka, a po dwa - dzieci się jeszcze przed monitorami w życiu nasiedzą (kilkulatki przecież już teraz operują komputerem lepiej niż niejeden dorosły). Ja z gier stawiałabym na planszówki - jakąś rodzinną. Ja uwielbiam planszówki, oczywiście te dla dorosłych, ale z dzieciakami też się dobrze bawię w taki na ich poziomie. Wspólna zawsze scala rodzinkę. Czyli same plusy w porównaniu do komputera.

A Ala, już pytałam w innym wątku, ale nie powiedziałaś: tak polecasz te tęczę na skoroszach, to małpi gaj, tak? Bo ja bardzo chciałabym wiedzieć, czy tam faktycznie profesjonalna kadra pracuje, jakieś do rzeczy te kobietki? Bo ja znów (też tnąc koszty jednak...) zrobiłam moim chłopakom imprezę z Bawilandią (Bawilandia) i stanowczo stwierdzam, że mogę polecić, bo po doświadczeniach z małpimi gajami chcę albo ich, albo jakieś sprawdzone na prawdę przez kogoś miejsce, bo nie zdzierżę żadnych rozmemłanych panienek prowadzących zajęcia z dzieciakami więcej. I to jeszcze za grubą kasę. Prezent na urodziny wtedy robi się żaden, bo do rur, zjeżdżalni i piłek to dzieciaki chodzą i bez urodzin. Do imprezy mojej Gabryśki jeszcze trochę, ale już kombinuję i pewnie znów jako prezent imreza wypasiona i jak na razie wygrywa Bawilandia. Ale jeszcze zdążę kwestię trzy razy przemyśleć ;p
 
Do góry