reklama

Prezent na 6-te urodziny...??

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez ewelka4ever, 28 Styczeń 2008.

1. ewelka4ever

ewelka4ever Gosiaczkowa mama:)

Wkrótce mój brat będzie obchodził 6-ste urodzinki, no i problem bo nie wiem jaki prezent najbardziej ucieszył by go w to święto. Możecie mi popowiedzieć z czego najbardziej ucieszyłoby się dziecko w tym wieku?

2. atfk

atfk MAMA DO KWADRATU

hej...oj te prezenty!!zawsze problem:szok:..a czy chłopak większy tym mniej pomysłów!!Mój synek tez w tym roku będzie miał 6 i uwielbia ostatnio klocki lego i takie podobne malutkie,a poza tym to teraz na czasie Spiderman...i wszystko co z nim związane:tak:-są przeróżne gadżety,może coś wybierzesz!!

3. reklama
  4. jolka82

jolka82 Początkująca w BB

a jaki budzet masz na to przeznaczony? jak troche mniejszy to polecam ciezarowki z serii matchbox convoy, mój synek za nimi szaleje.
    a jeśli droższy to może lego harry potter?

5. Joassia

Joassia świeża

mój synek to szaleje obecnie na punkcie figurek z kreskówki Ben10

6. anaklim

anaklim Fan(ka)

Mój syn ma fazę na Auta z filmu "Auta"... No właśnie, a może jakiś film na dvd, którego nie widział, albo super książkę (mój uwielbia). Jest teraz taka przepiękna seria; "Smokologia", "Egiptologia" i "Piratologia". Wprawdzie jedna książka kosztuje 56pln, ale warto, bo jest przepięknie wydana, a w środku są np: łuski smoka, albo błona ze skrzydeł... My mamy smokologię:)

7. anamari82

anamari82 Fanka BB :)

moj syn w czerwcu tez skonczy 6 lat i tez sie zastanawiam nad prezentem, odpow. do wieku ale tez nie jakis zabawek, bo ma ich duzo
    bedzie trudno troche, bo raz chce "to" raz co innego, a jako zerowkowicz fajnie gdyby miał tez cos przydatnego

8. dianna

dianna Zaciekawiona BB

a moze by tak jakis sprzet sportowy? zaleznie od tego, co synek lubi robic. albo moze jakies gry edukacyjne. no sama nie wiem. z moja mala ksiezniczka nie ma takiego problemu.

9. Mozi

Mozi MAMUŚKA BB

Wprawdzie mam corke i troche mlotsza,ale...zastanow sie jakie jest hobby brata i moze cos z tym zwiazane??
    Ja bym polecila jakos fajna ksiazke czy album,w ktorej jest duzo zdjec o zwierzetach czy samochodach moze,jesli lubi podroze to z gorami moze??
    Mi ostatnio w ksiegarni wpadla w rece ksiazka "365 eksperymentów na kazdy dzien roku" wyd.REA i polecem bardzo fajna,zastanawiam sie czy swojej nie kupic,zawsze dorosnie do niej a koszt nie za duzy bo ok 25 zl

10. reklama
  11. Joassia

Joassia świeża

no jeśli ma to być coś edukacyjnego i co mu będzie dłużej służyć to polecam ci encyklopedie Laroussa dla dzieci. mój ma taką o przyrodzie i potrafi ja przeglądać godzinami (oczywiście czytamy ją na razie razem)
    Moja pierwsza encyklopedia przyrody - Merlin.pl

12. tymbarkowa.mama

tymbarkowa.mama Początkująca w BB

Mateusz dostał odtwarzacz mp3, zestaw Lego Misja na Marsa, klocki Yenga, grę komputerową Legoland i grę Królik Bystrzak do nauki angielskiego. Wszystko mu się bardzo podobało.

Poleć forum