reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent na 6-te urodziny...??

Najlepiej coś co sam będzie mógł zbudować i czym będzie mózg się pobawić. Proponuję pogooglować trochę i znaleźć wieżę badacza do zrobienia w domu tanim kosztem oraz statki kosmiczne - wcale nie jest to takie trudne do zrobienia, a ile dzieci mają przy tym zabawy! I to na długo, nie tylko na chwilę.
 
reklama
Jeżeli twoje dziecko lubi nową technologię to polecam aplikację Bajkotwory !
To aplkacja, gdzie dzieci tworzą własne bajki w 15 minut? Chociaż 15 minut to niewiele, to wiem, że moje dziecko nie straciło tego czasu, a wręcz przeciwnie. Aplikacja pomaga w rozwoju kreatywności pobudza rozwój intelektualny i emocje. Na stronie są opinie specjalistów. Moje dziecko odkryło w sobie talent aktora i reżysera :)
 
Oczywiście ze klocki lego czy te większe drewniane będą dobrym pomysłem na prezent,ale też z drugiej strony dla 6 latka można śmiało postawić na gry planszowe czy edukacyjne,z doświadczenia wiem że dzieci za nimi przepadają:) Kilka ciekawych propozycji znajdziecie na naszej stronie,warto tam zerknąć.
 
Ja moge polecić komplet pościeli z motywem ulubionej bajki,nasz synek dostał coś podobnego i to okazało sie być strzałem w 10,do tej pory pod nią śpi:)
 
Idziemy niedługo z małym M na urodziny jego najlepszego kolegi z przedszkola. Jakiś czas temu naszym dzieciom wydrukowaliśmy, tzn drukarnia Graffiko wydrukowała, takie płótna ze zdjęciami, coś jak tutaj:
winhula-7D1D9182mprf.JPG

I Młody powiedział, że chciałby dać taki canvas obraz koledze. Na zdjęciu ma być on i kolega oczywiście. Myślicie, że możemy pozwolić sobie na taki prezent? Nie będzie to jakieś zobowiązujące, szczególnie dla rodziców chłopaka, którzy będą musieli mu to powiesić w pokoju? :p
 
To też bardzo oryginalny pomysł na prezent dla dziecka,przyznam,ze nie spotkałam się wcześniej z czymś podobnym :) A co z kompletem pościeli w bajkowym motywie lub poduszkami? Każde dziecko byłoby z tego bardzo zadowolone :)
 
Nie wiem czy to akurat by się spodobało, ale moją chrześnicę ostatnio ucieszyły zabawki do samodzielnego szycia i klejenia Smykałka. Najpierw ode mnie dostała Podusię, a Sis niedługo później kupiła jej jeszcze Zwierzaka Królika ząbka. Była zachwycona, że potrafi szyć! ;)
 
reklama
czy oby na pewno taki prezent jest bezpieczny dla dzieci, ja zawsze kupuję zabawki właśnie pod tym katem, przede wszystkim zabawka musi być bezpieczna, nawet jak kupowałam elektroniczną kostkę dice + to sprawdzałam czy gry będą bezpieczne dla dzieciaków. Bezpieczeństwo to podstawa.

Osobiście nie wydaje się mi się, aby tworzyła jakiekolwiek zagrożenie dla zdrowia, czy życia :) Igła jest duża, plastikowa i zaokrąglona. Pozostałe elementy, jak filc, wypełnienie i mulina do szycia są miękkie i delikatne. Nigdy w życiu bym nie kupiła jej czegoś, czym mogłaby zrobić sobie krzywdę.
 
Do góry