reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

prezent na chrzciny

reklama
To może napiszecie co dostały Wasze pociechy i czy się sprawdził prezent albo co same kupowałyście?
 
Zastanawialiśmy się z mężem długo co na chrzciny kupić jego przyszłej chrześnicy i zdecydowaliśmy się kupić posrebrzany obrazek z aniołkiem z grawerką z tyłu, z jakiej okazji i od kogo do tego wrzuciliśmy kopertę z pieniędzmi bo u nich nie za hoho z tym.
A synek nasz dostał od cioci piękną pozytywkę swarovskiego z wróżką i również z grawerką, od kogo, kiedy i z jakiej okazji.
Od chrzestnego obrazek również z aniołkiem i Pismo Święte a że chrzestna nie zdążyła kupić prezentu, dała nam pieniądze ale zobowiązała się że na pierwszą komunię kupi medalik. Do tego od reszty rodziny mały dostał ubranka i zabawki a babcia z dziadkiem zapłacili za całą imprezę w restauracji.
Uważam te prezenty za najfajniejsze i najbardziej trafione.
Co do smoczka grawerowanego to nie podoba mi się, ale jak kto woli :-D
jak wyżej :-D bo temat już jest.
 
U mnie w rodzinie na chrzciny daję się zazwyczaj pieniądze natomiast chrzestni kupują złoty medalik i obrazek święty czy coś w tym stylu
 
A ja właśnie dzisiaj otrzymałam prezent, który zamówiłam na chrzciny. Przecudny zestaw kocyk, sweterek, czapeczka i rękawiczki dla mojego chrzesnego Maleństwa effii.pl/produkty/kocyki/blekit.html ! Ten zestwa będzie zarówno przydatny jak i będzie pamiątką. Dostawa w chwilę! Naprawdę jestem zachwycona.
Co jak co ale chrzciny są raz w życiu ;)) ale tak naprawdę już nawet wybrałam prezent na pierwszy roczek dla Roszka hihihi effii.pl/produkty/posciel/luksusowa-posciel-3.html niestety jestem monotematyczna!

Pozdrawiam wszystkich zakochanych w swoich chrześniakach!
 
Do góry