reklama

prezent na chrzciny

Temat na forum 'Dzieci urodzone w 2010 roku' rozpoczęty przez wiw, 15 Maj 2010.

1. wiw

wiw Fanka BB :)

Mam pytanie czy ktoś ma pomysł na fajny prezent z okazji chrzcin?:confused:

2. wiw

wiw Fanka BB :)

To może napiszecie co dostały Wasze pociechy i czy się sprawdził prezent albo co same kupowałyście?

3. reklama
  4. Iwonka1985

Iwonka1985 Fanka BB :)

jak wyżej :-D bo temat już jest.

5. Magdzik20

Magdzik20 Fanka BB :)

U mnie w rodzinie na chrzciny daję się zazwyczaj pieniądze natomiast chrzestni kupują złoty medalik i obrazek święty czy coś w tym stylu

6. Natasza123

Natasza123 Początkująca w BB

A ja właśnie dzisiaj otrzymałam prezent, który zamówiłam na chrzciny. Przecudny zestaw kocyk, sweterek, czapeczka i rękawiczki dla mojego chrzesnego Maleństwa effii.pl/produkty/kocyki/blekit.html ! Ten zestwa będzie zarówno przydatny jak i będzie pamiątką. Dostawa w chwilę! Naprawdę jestem zachwycona.
    Co jak co ale chrzciny są raz w życiu ;)) ale tak naprawdę już nawet wybrałam prezent na pierwszy roczek dla Roszka hihihi effii.pl/produkty/posciel/luksusowa-posciel-3.html niestety jestem monotematyczna!

Pozdrawiam wszystkich zakochanych w swoich chrześniakach!

7. ciotka01

ciotka01 Początkująca w BB

Niedawno miałam ten sam problem z prezentem na chrzciny.Bo co tu podarować dziecku które wszystko ma.Znalazłam w necie sklep który oferuje przepiękne zdjęcia grawerowane w krysztale.Zdjęcia są przestrzenne Róża 3D klasyczna z dowolną dedykacją - CrystalCiTY (link przykładowy).Mam pewność że pamiątka będzie trwała a maluszek za parę lat nadal będzie ją miał.

Poleć forum