reklama

Prezent Na Dzień Dziecka

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez bomba, 27 Maj 2007.

1. bomba

bomba Początkująca w BB

Macie już jakiś pomysł na niespodzianke na dzień dziecka dla swoich pociech???

2. justyna-mainz

justyna-mainz Fanka BB :)

my poprostu zabieramy dzieciaki na wielkie lody....:tak::tak::tak:

3. reklama
  4. sylwia i wojtuś

sylwia i wojtuś Mama czerwcowa'06

a my idziemy do takiego dzieciecego centrum rozrywki:tak::-)

5. koteczek

koteczek Majówka 2005

ja byłam na balu z okazji dnia dziecka a potem poszliśmy do cyrku, było super :-):-):-):-D:-D:-D:-D

6. bulgaribulgari

bulgaribulgari Początkująca w BB

W tym roku będzie szał na punkcie świecących rolek.
    zobaczcie to:
    [video=youtube;iNQlW8mcZPo]http://www.youtube.com/watch?v=iNQlW8mcZPo[/video]

albo to:
    http://prezentshop.pl

7. magda1978

magda1978 Fanka BB :)

My kupiliśmy ciastolinę - strzał w 10, potrafi pół dnia przesiedzieć przy stoliku i wyciskać różne wzorki, ciąć nożykiem kluski itp. Dla nas to też frajda:-p

8. Kat Design

Kat Design Początkująca w BB

A ja proponuję zaskoczyć swoją pociechę bajkową ścianą w jego pokoju, która będzie przywoływała uśmiech na twarzy dziecka przez długi czas.
    Jeżei jest ktoś zainteresowany to proszę o kontakt na maila lub na telefon 507985516. Pracuję na terenie woj. dolnośląskiego i opolskiego.
    Radość malucha gwarantowana!!!

Załączniki:

• MIS.jpg
      MIS.jpg
      Rozmiar pliku:
      29,9 KB
      Wyświetleń:
      7
  9. Optyczka24

Optyczka24 Zaangażowana w BB

My z mężem myślimy właśnie o ciastolinie dla Daniela,;-)obawaimy sie jednak że będzie wolał ją jeść niż się bawić:-D. Przekonamy sie juz za kilka dni co to będzie sie działo.Czy któraś z was miałal taki przypadek zjedzenia cistoliny??? Dla młodziaka natomiast jakiegoś pluszaka do kolekcji:-D

10. reklama
  11. Angelus1234

Angelus1234 Początkująca w BB

A ja kupię takie klocki ,Misiek będzie miał frajdę

Panprezent.pl

12. ala_oli

ala_oli Alicja i Alex

a ja kupie piaskownice,taka muszle i zjezdzalnie do ogrodka,oli bedzie sie cieszyl bo piasek do teraz mila na trawce,a zjezdzalnie uwielbia jak chodzimy do parku:tak::happy:

Poleć forum