reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent na dzień dziecka

Restauracja z miejscem do zabawy dla dzieci to prezent dla całej rodziny :).
Prezent na Dzień Dziecka to musi być coś co sprawi frajdę, nie wszystkie dzieci cieszą się z ubranek. Na blogu Link do: Pomysł na prezent dla dziewczynki 2-4 jest kilka pomysłów na prezent dla dziewczynki. Wózek dla lalek czy kuchnia drewniana na pewno będą trafione jeżeli dziewczynka nie ma takich zabawek. Oczywiście równie cieszyć się będą z tego chłopcy.
 
reklama
A ja polecam kupić bon podarunkowy np. do sklepu typu smyk lub innego dziecięcego jeżeli do końca nie jeteśmy pewni co będzie nam potrzebne. Zazwyczaj takie bony są ważne około roku, więc na pewno coś przyjdzie nam do głowy w takim czasie co się orzyda dziecku :)
 
sesja zdjeciowa też jest dobrym pomysłem ;) tak samo bajki , jakies gry edukacyjne . Ale też bardzo dobrym pomysłem jest np zabranie dzieci do jakiejś lodziarni , ciastkarni itd . np bardz polecam w Pomiechówku w Sweet Home, gdzie sami robią lody z naturalnych składników a nie z jakichś gotowych past . ;
 
Moja córcia akurat na dzień dziecka miała 2 tygodnie i w prezencie kupiłam jej kokon niemowlęcy ze Sleepee. Okazał się strzałem w 10 bo małej bardzo się spodobał. Piękny design,a sam produkt bezpieczny i przydatny w zwykłych codziennych sytuacjach. Teraz jak zasypia to tylko w gniazdku;)
 
Mamy całą rodziną jechać do Leszna polatać w tunelu aerodynamicznym, a później wyskoczymy gdzieś na deser :)
 
Do góry