reklama

Prezent na dzień dziecka

adam_beatka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
a co ze starszymi dzieciakami? na jakie prezenty stawiacie? bo u nas ostatnio pojawił się pomysł po prostu organizacji fajnej zabawy, ja z Link do: Dziupla Tropicieli Przygód akurat czytałam o różnych ciekawych formach i może lepsza taka przygoda od kolejnej zabawki

reklama

AdamJ

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Restauracja z miejscem do zabawy dla dzieci to prezent dla całej rodziny :).
Prezent na Dzień Dziecka to musi być coś co sprawi frajdę, nie wszystkie dzieci cieszą się z ubranek. Na blogu Link do: Pomysł na prezent dla dziewczynki 2-4 jest kilka pomysłów na prezent dla dziewczynki. Wózek dla lalek czy kuchnia drewniana na pewno będą trafione jeżeli dziewczynka nie ma takich zabawek. Oczywiście równie cieszyć się będą z tego chłopcy.

Mumusia_Muminka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
A ja polecam kupić bon podarunkowy np. do sklepu typu smyk lub innego dziecięcego jeżeli do końca nie jeteśmy pewni co będzie nam potrzebne. Zazwyczaj takie bony są ważne około roku, więc na pewno coś przyjdzie nam do głowy w takim czasie co się orzyda dziecku :)

damianC

Początkująca w BB
Rozwiązania
1
sesja zdjeciowa też jest dobrym pomysłem ;) tak samo bajki , jakies gry edukacyjne . Ale też bardzo dobrym pomysłem jest np zabranie dzieci do jakiejś lodziarni , ciastkarni itd . np bardz polecam w Pomiechówku w Sweet Home, gdzie sami robią lody z naturalnych składników a nie z jakichś gotowych past . ;

Rozwiązania
0
Moja córcia akurat na dzień dziecka miała 2 tygodnie i w prezencie kupiłam jej kokon niemowlęcy ze Sleepee. Okazał się strzałem w 10 bo małej bardzo się spodobał. Piękny design,a sam produkt bezpieczny i przydatny w zwykłych codziennych sytuacjach. Teraz jak zasypia to tylko w gniazdku;)

simplytas

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
O ile maluszkowi łatwiej jest kupić prezent, to starszakowi (7,8 lat) sprawa robi się trochę bardziej skomplikowana. Dzieci w tym wieku są już bardziej świadome i mają swoje oczekiwania. Moja córka by chciała telefon, ale uważam, że to jeszcze za szybko. Fakt czasami przydałby się z nią kontakt, jak jest w szkole, ale szkoły też zabraniają, by dzieci miały telefony. Na smartsafe.pl można kupić zegarek z GPS i funkcją dzwonienia i jak dla mnie to świetna alternatywa dla telefonu dla dziecka w tym wieku właśnie.

reklama
Rozwiązania
0
Mamy całą rodziną jechać do Leszna polatać w tunelu aerodynamicznym, a później wyskoczymy gdzieś na deser :)

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019