reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent na Mikołajki

Eminem

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Styczeń 2012
Postów
217
Miasto
Lublin
Czy dziecko, które jutro kończy półtora roku powinno dostać prezent na Mikołajki? To pierwsze Mikołajki Michasia, w których może zacząć rozumieć o co chodzi, przyzwyczajać się do tradycji, że pod poduszką coś znajdzie:) Został miesiąc, nie wiem oczywiście, co kupić, ale chętnie posłucham, co Wy kupowałyście, czy prezentowałyście dziecku w tym wieku:) Trochę się przestraszyłam, bo zaczyna się robić tak, ze Michaś wszystko ma...
 
reklama
Eminem ja mam 3latka i też myślę że to pierwsze Mikołajki w których zaczai o co chodzi ;-):-D ja nie kupowałam 1,5 roczniakowi na mikołaja tylko na gwiazdkę zresztą jak się okazało niepotrzebnie. tak na prawdę prawdziwą radość z prezentów zobaczyłam dopiero w te urodziny
 
Ostatnia edycja:
Ja raczej na mikolajki kupowac nie bede, ale na gwiazdke cos napewno. 2 dni temu nasza mala skonczyla roczek, dostala sporo zabawek i musze powiedziec ze wszystkie jej sie podobaly i poki co bawi sie nimi, choc najbardziej jej sie podobalo rozdzieranie papieru :-D
 
Może to i racja? może lepiej ograniczyć się do gwiazdki?:) Zobaczymy, na pewno babki i dziadki w parują z prezentami 6 grudnia:D
 
wszystkiego na pewni nie ma ;) to ile i kiedy chcesz dawac prezenty, zalezy tylko od ciebie - jesli na prawde nie masz pomyslu i potrzeby, to nic na sile ;) ale jest fajna strona listdomikolaja.pl gdzie nie tylko mozna napisac list, ale to ze starszymi troche dziecmi, ale i przejrzec worki z zabawkami - jest jeden dla dzieci do 3 roku życia - moze cos ci sie spodoba
 
Eminem ja mam 3latka i też myślę że to pierwsze Mikołajki w których zaczai o co chodzi ;-):-D ja nie kupowałam 1,5 roczniakowi na mikołaja tylko na gwiazdkę zresztą jak się okazało niepotrzebnie. tak na prawdę prawdziwą radość z prezentów zobaczyłam dopiero w te urodziny

Mi także się wydaje, że od 3 roku życia dziecko zaczyna dostrzegać i cieszyć się takich rzeczy jak prezenty czy odwiedziny mikołaja. Jeżeli szukacie nie drogiego upominku to polecam list od mikołaja List od Mikołaja - wysoka jakość! Mikołajki (2815792050) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (aukcja przyjaciela), pamiętam jak w zeszłym roku kupiłam to synkowi (4 lata) - cały dzień musiałam mu wyjaśniać skąd mikołaj wie gdzie mieszkamy, jak do nas trafi i czy jeszcze napisze. W tym roku również zamówię list dla syna, ale nie na mikołajki tylko pod choinkę.
Z praktycznych rzeczy - nowe ubranko tez będzie fajnym prezentem:)
 
Ja zabieram dzieci do loopy's world tu u nas w Gdańsku. Zapowiada się świetna zabawa, bo ma trwać wtedy jarmark i odbywać się będzie wiele ciekawych dla dzieci konkursów. Robię dzieciom niespodziankę. mam nadzieję, że się nie domyślą.
 
reklama
reklama
Do góry