reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent Na Roczek

reklama
przyszla ksiazka- REWELACJAAAAAAAAAAAAAAAAA
polecam kazdemu:)

jest zdjecie i dedykacja
tytul potem ze :ksiazka zostala napisana specjalnie dla ciebie- imie i nazwisko dziecka

w tekscie jest jego imie i kolegi; miasto gdzie mieszka; super;
juz wixdze jego mine :szok: :tak: :-D
 
Dziewczyny, prosze was o pomoc, bo mój Pitulek ma już wszystkie zabawki o jakich piszecie, garnuszki, słuchaweczki, jeżdziki, bujaczki...W sobote jego urodziny, a ja z mezem trace glowe co mu kupic! Wczoraj objeździlismy wszystkie sklepy z zabawkami i nic ciekawego, albo podobne ma w domu! Mąz wymyslił kolejke elektryczną(chyba bardziej jako prezent dla siebie:)), ale nie mozemy znalezc jakiejs fajnej. Moze widzialyscie gdzies i mozecie cos polecic, albo macie inny oryginalny pomysl na prezent dla roczniaka:)Prosze pomóżcie!!!!
 
kisazeczka?
farbki do malowania palcami :0 [zabawa razem z mama/tata]:)
albo przerobienie miejsce dla zabawy np dla chlopaka sa takie dywaniki z ulicami (jak liubi samochody), moze stolik malenki i krzeselka fajne sa w ikei..
maly i tak nie bedze pamietal ktora kolejna zabawke dostal ...
(zabierz mu zabawke na 2 tygodnie a pozniej daj z powrotem bedze cieszyl sie jak by mial nowa:)
a moze zrob mu cos sama:)
taka pamietke? doceni jak bedzie starszy:)
 
No o stoliku i krzesełkach własnie myslałam..bylismy nawet w Ikei, ale jakis pan-obcy tatus odradził nam zakup mebelków z serii MAMUT, bo się przewracają i mój mąż nie chce się teraz na to zgodzic!
Myślę też o jakiś flamastrach łatwozmywalnych zeby robił "pisiu, pisiu":)
Zabawki zabieram mu na bieząco, połowe ma zawsze schowaną!:)

A czy wasze brzdące mają może Zamek Fisher Price Little People?
 
u nas jedna z ulubionych zabawek jest baczek:) za 5zl:)
zamku nie mamy ale za to mamy dwa stoliki edukacyjne jeden zreszta dla dzeci od 18 miesiaca ale moj bhater liubi stolik z kierownica:)
poszukaj tych farb dla dzeci sa naprawde extra:) szczegolnie ze zbliza sie dzen babci i dzidka:) zawsze mzona lapkami cos namalowac:)

mamut rzeczuwiscie moze przywrocic sie:)
ale przeciez jest seria drewnianych mebelkow calkiem fajnych:)
do tego sa jakis mebelki z pojemnikami w ktorych mozesz schowac zabawki:)
 
To zdjęcie to tez fajowski pomysł!
Stolik bedziemy musieli kupic tak czy inaczej....chyba jeszcze raz wybierzemy się z męzem...albo zlece zakup stolika jakims gościom:)
A twój maluch ma juz takie farbki? Czy na farbki nie jest jeszcze za wcześnie?
Dzieki za podpowiedzi!
 
reklama
Do góry