reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent Na Roczek

"teściowie" wymyslili sobie ze kupia małej ksiazke z baśniami......ja uwazam ze mogą z takim preaentem rok poczekac, nie maja zadnych innych, wiecznie ksiazki...ach....

Moja mam da na urodzinki małej.......uwaga...przekuć uszka:-), chrzestny ma dla niej kolczyczki takie specjalne dla maluszków.....
chrzestna ma nas gdziec, nawet nie zadzwoni pewnie:wściekła/y:
reszta nie wiem...od nas dostanie pewnie ciuszki jkieś, i zestaw do jedzenia ladny, bo juz sama pałaszuje!!!!
 
reklama
Moje dziecko dostało od chrzestnych zmetalizowany swój pierwszy smoczek.Ma teraz pamiątkę na zawsze.Bardzo ciekawy pomysł, polecam. nie trzeba się głowic nad prezentem, a ten na pewno będzie trafiony;) W google wpiszcie metalizacja smoczka 65-189-thickbox.jpg
 
Do góry