reklama

prezent na rocznicę komunii św.

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez goniasobol, 17 Maj 2011.

1. goniasobol

goniasobol Fanka BB :)

Zostaliśmy zaproszeni na rocznicę komunii św. mojej chrześnicy,najpierw msza św, potem obiad. No i mam problem- co kupić chrześnicy?

2. umi2

umi2 Fanka BB :)

A ja pierwsze słyszę, ze na rocznice kupuje sie prezenty. W ogóle to pierwszy raz sie spotkałam z przyjeciem rocznicowym. Moze jakiś album na zdjecia, albo coś skromengo ale takiego co jej sie przyda.

3. reklama
  4. agast22

agast22 Fanka BB :)

Ja tez pierwsze słysze zeby robic przyjecie z okazji rocznicy komuni a juz tym bardziej zeby z tej okazji kupowac prezenty!! To tak co rok ??

5. Emilia1983

Emilia1983 Fanka BB :)

Ja też nie słyszałam żeby robić przyjęcie z powodu rocznicy komunii, ale w końcu nie takie było pytanie :tak:.
    goniasobol a pytałaś się rodziców chrześnicy?? Może oni coś podpowiedzą, ale tak jak Umi uważam że raczej coś skromnego powinno być, a może tu nie chodzi o prezent, tylko żeby przyjść po prostu do kościoła a potem na obiad. Ja jak byłam w 3 klasie podstawówki to zawsze się z książek cieszyłam, w Empiku jest bardzo duży wybór. Mogą być jakieś kolczyki srebrne (jak uszy ma przekute). Jak coś wymyślę to najwyżej jeszcze napiszę :tak:

6. sendus

sendus Początkująca w BB

również nigdy nie słyszałem o przyjęciu z okazji rocznicy komunii św a tym bardziej o prezentach, nic nie kupuj i tyle

7. ania29_08

ania29_08 Początkująca w BB

Pierwsze słysze o organizowaniu przyjęcia z okazji rocznicy, nie powinnaś nic kupować

Poleć forum