reklama

prezent na rocznice slubu - POMOCY

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2012' rozpoczęty przez agusiakemisia, 24 Czerwiec 2012.

1. agusiakemisia

agusiakemisia Fanka BB :)

zbliza sie nasza rocznica slubu i ja nie mam pojecia co podarowac mojemu M :zawstydzona/y:
    mamy dzieci i nie bardzo mamy je z kim zostawic wiec kolacyjki romantyczne wypady i weekendy tylko we dwoje odpadaja ... czy ktos moze cos zasugerowac

2. Amandla

Amandla Fanka BB :)

Nie wiem jaki charakter tego prezentu ma byc? Ja bym proponowała może album ze zdjęciami Waszymi od czasów poznania się aż do dziś z dowcipnym komentarzem? Praktycznie nic nie kosztuje a super pamiątka:)

3. reklama
  4. kwiateczek

kwiateczek majowa mama `08

Agusia my tez swietujemy niedlugo.......1sza...moj to romantyk nie jest wiec w ogole nawet nie mysle o kolacji.tak czy siak dzieciaki nie ma z kim zostawic..........ja bede sama chyba swietowac bo mam juytro urodziny i za tydz w sobote z dziewczynami ide na kregle:tak::sorry2:
    Amandla fajny pomysl....ja dostalam kalendarz od kolezanki na swieta,w sumie od jej synka:tak:z naszymi wspolnymi zdjeciami i komentarzami:-)fajna rzecz....

Myslalam zrobic nam jedna takie wieksze zdjecie a w nim kilka zdjec,rodzinnie....znajoma ostanio robila...pierwszajakos moze nie jest ale ok 10f wiec nie tak zle.................jak za ta cene.....moze cos takiego....

5. Perelandra

Perelandra Fanka BB :)

my też mamy rocznicę i to w tym tygodniu... no właśnie, co tu wymyślić...

6. pinula30

pinula30 Fanka BB :)

My też mamy rocznice. We wtorek :D My idziemy do kina. Bo dawno temu nie byliśmy :) bo ogólnie to nie robimy sobie jakoś prezentów na wzajem. że ja jemu o on mi. Tylko kupujemy coś do domku, o czym marzyliśmy lub idziemy gdzieś wspólnie.

7. Kasiulka!

Kasiulka! Fanka BB :)

8. Perelandra

Perelandra Fanka BB :)

Ksiulka my też w środę
    pinula fajnie by było iść do kina... ale to byśmy musieli do Kielc jechać, ale kto wie może jest to pomysł i to całkiem dobry... Marcinku zostałby z babcią :rofl2:

9. agusiakemisia

Kasiulka fajny pomysł ;) w sumie może coś popatrze

Amandla u mnie to nie przejdzie , ale dzięki ja bym sie ucieszyła jakbym coś takiego dostała ;-)

Sama już nie wiem zamowialam personalizowana kartkę rocznicowa poki co , my mamy 16 lipca jakoś nie mam wogole pomysłu co mu kupić...
    Ehhh

10. reklama
  11. agusiakemisia

Antekg fundusze to nie problem w granicach rozsadku ;-) ale ja mieszkam w uk i jak pisałam dzieci nie mam z kim zostawić ;(

12. kwiateczek

kwiateczek majowa mama `08

Mo maz jest z Kieleckiego....bylego oczywiscie...kolo Konskich a TY?

mY jak Pinula czasem kupujemy do domu zamiast prezentow:tak:

Poleć forum