reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

prezent na rocznice slubu - POMOCY

Kemisiak

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Grudzień 2011
Postów
1 178
zbliza sie nasza rocznica slubu i ja nie mam pojecia co podarowac mojemu M :zawstydzona/y:
mamy dzieci i nie bardzo mamy je z kim zostawic wiec kolacyjki romantyczne wypady i weekendy tylko we dwoje odpadaja ... czy ktos moze cos zasugerowac
 
reklama
Nie wiem jaki charakter tego prezentu ma byc? Ja bym proponowała może album ze zdjęciami Waszymi od czasów poznania się aż do dziś z dowcipnym komentarzem? Praktycznie nic nie kosztuje a super pamiątka:)
 
Agusia my tez swietujemy niedlugo.......1sza...moj to romantyk nie jest wiec w ogole nawet nie mysle o kolacji.tak czy siak dzieciaki nie ma z kim zostawic..........ja bede sama chyba swietowac bo mam juytro urodziny i za tydz w sobote z dziewczynami ide na kregle:tak::sorry2:
Amandla fajny pomysl....ja dostalam kalendarz od kolezanki na swieta,w sumie od jej synka:tak:z naszymi wspolnymi zdjeciami i komentarzami:-)fajna rzecz....

Myslalam zrobic nam jedna takie wieksze zdjecie a w nim kilka zdjec,rodzinnie....znajoma ostanio robila...pierwszajakos moze nie jest ale ok 10f wiec nie tak zle.................jak za ta cene.....moze cos takiego....
 
My też mamy rocznice. We wtorek :D My idziemy do kina. Bo dawno temu nie byliśmy :) bo ogólnie to nie robimy sobie jakoś prezentów na wzajem. że ja jemu o on mi. Tylko kupujemy coś do domku, o czym marzyliśmy lub idziemy gdzieś wspólnie.
 
Ksiulka my też w środę
pinula fajnie by było iść do kina... ale to byśmy musieli do Kielc jechać, ale kto wie może jest to pomysł i to całkiem dobry... Marcinku zostałby z babcią :rofl2:
 
Kasiulka fajny pomysł ;) w sumie może coś popatrze

Amandla u mnie to nie przejdzie , ale dzięki ja bym sie ucieszyła jakbym coś takiego dostała ;-)

Sama już nie wiem zamowialam personalizowana kartkę rocznicowa poki co , my mamy 16 lipca jakoś nie mam wogole pomysłu co mu kupić...
Ehhh
 
Antekg fundusze to nie problem w granicach rozsadku ;-) ale ja mieszkam w uk i jak pisałam dzieci nie mam z kim zostawić ;(
 
reklama
Do góry