reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

reklama

Prezent na rocznicę

Martxx1

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny pomocy :D
Jutro mam rocznicę całkiem o niej zapomniałam, ale mój luby mi przypadkowo przypomniał. Oczywiście nie chce mi powiedzieć czego potrzebuje. Macie jakieś fajne pomysły na Prezent? :)

reklama

karolinne

Rozwiązania
0
Napisz może ile masz pieniędzy na taki prezent.... Bo wtedy o wiele lątwiej będzie Ci coś konkretnego doradzić. Jeśli Twoje fundusze sa ograniczone to proponuję
portfel
pasek
ewentualnie krawat

Jesli jednak możesz sobie pozwolić na sprezentowanie mężowi czegoś oryginalniejszego, porządniejszego to może jakis prezent niematerialny?
Jazda sportowym autem
kurs robienia sushi
czy skok ze spadochronem? Link do: Skoki spadochronowe w Gdańsku – zobacz miasto z niecodziennej perspektywy! - czas.tygodnik.pl

Ostatnia edycja:

humangirl007

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ja mojemu rok temu dałam jazdę sportowym autem, oczywiście był kierowca. A teraz z racji ze jestem w ciąży (nie wiem jak u ciebie) a jego rozczulały bodziaki z napisem „i love daddy” to zamówiłam takie i mam zamiar mu wręczyć.

Rozwiązania
0
Według mnie urządzenie imprezy może być super pomysłem :) Każdemu powinno się spodobać :) Na przykład sklep mellilu.com ma całkiem fajne akcesoria prezentowe ;)

Ostatnia edycja:
Rozwiązania
0
Dla kobiety bez kwiatów i tak się nie obejdzie :D Tego można być pewnym :D Na przykład takie coś jak jest tutaj e-kwiaty.pl

Ostatnia edycja:

pavlika

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
A moze po prostu kwiaty?

Kwiaty to piękny i praktyczny prezent na praktycznie każdą okazję. Sama byłabym na przykład bardzo zadowolona z kwiatów.

Ostatnia edycja:

Patrycja35

Rozwiązania
0
Dziewczyny pomocy :D
Jutro mam rocznicę całkiem o niej zapomniałam, ale mój luby mi przypadkowo przypomniał. Oczywiście nie chce mi powiedzieć czego potrzebuje. Macie jakieś fajne pomysły na Prezent? :)
Ja zaprosiłam mojego na weekend do spa....zamowilam 2 masaze wspolne...fajnie spedzony czas...wypad poza dom zawsze fajnie robi....a poza tym moze niesmiertelnik? Z grupa krwi np.:)

Patrycja35

Rozwiązania
0
Na Wittchen czesto sa fajne właśnie paski i portfele na dobrej promocji

reklama
Rozwiązania
0
Jeżeli ma jakąś pasję to zawsze można zgadać jakie ma plany i czy czegoś mu brakuje. Lepszy alkohol jeśli lubi - najlepiej z jakiegoś sklepu specjalistycznego, a nie z marketu. Dobre kosmetyki. Pomysłów jest multum.

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry