reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent na rocznicę

Martxx1

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Czerwiec 2018
Postów
7 541
Dziewczyny pomocy :D
Jutro mam rocznicę całkiem o niej zapomniałam, ale mój luby mi przypadkowo przypomniał. Oczywiście nie chce mi powiedzieć czego potrzebuje. Macie jakieś fajne pomysły na Prezent? :)
 
reklama
Napisz może ile masz pieniędzy na taki prezent.... Bo wtedy o wiele lątwiej będzie Ci coś konkretnego doradzić. Jeśli Twoje fundusze sa ograniczone to proponuję
portfel
pasek
ewentualnie krawat

Jesli jednak możesz sobie pozwolić na sprezentowanie mężowi czegoś oryginalniejszego, porządniejszego to może jakis prezent niematerialny?
Jazda sportowym autem
kurs robienia sushi
czy skok ze spadochronem? Link do: Skoki spadochronowe w Gdańsku – zobacz miasto z niecodziennej perspektywy! - czas.tygodnik.pl
 
Ostatnia edycja:
Ja mojemu rok temu dałam jazdę sportowym autem, oczywiście był kierowca. A teraz z racji ze jestem w ciąży (nie wiem jak u ciebie) a jego rozczulały bodziaki z napisem „i love daddy” to zamówiłam takie i mam zamiar mu wręczyć.
 
Dla kobiety bez kwiatów i tak się nie obejdzie :D Tego można być pewnym :D Na przykład takie coś jak jest tutaj e-kwiaty.pl
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny pomocy :D
Jutro mam rocznicę całkiem o niej zapomniałam, ale mój luby mi przypadkowo przypomniał. Oczywiście nie chce mi powiedzieć czego potrzebuje. Macie jakieś fajne pomysły na Prezent? :)
Ja zaprosiłam mojego na weekend do spa....zamowilam 2 masaze wspolne...fajnie spedzony czas...wypad poza dom zawsze fajnie robi....a poza tym moze niesmiertelnik? Z grupa krwi np.:)
 
reklama
Jeżeli ma jakąś pasję to zawsze można zgadać jakie ma plany i czy czegoś mu brakuje. Lepszy alkohol jeśli lubi - najlepiej z jakiegoś sklepu specjalistycznego, a nie z marketu. Dobre kosmetyki. Pomysłów jest multum.
 
reklama
Do góry