reklama

Prezent na ślub - ekstremalny podarek

Temat na forum 'Relacje rodzinne' rozpoczęty przez Malynkova, 7 Maj 2015.

1. Malynkova

Malynkova Początkująca w BB

Zostaliśmy zaproszeni na ślub mojej bliskiej kuzynki.
    Z tego co widzę, to młoda para raczej większość rzeczy do domu już posiada.
    W sumie to nie taka młoda ta para, bo oboje po ok. 35 lat. Chyba bez sensu kupować im komplet sztućców czy garnki?
    Kasy nie chcę dawać, bo z własnego doświadczenia wiem, jak szybko człowiek zapomina, ile od kogo dostał.
    Chcę zrzucić się z jeszcze jedną parką na taki lot balonem:

Lot balonem

Prezent raczej w stylu ekstremalny i mało tradycyjny, ale myślę, że będą mieli potem co wspominać.
    Niestety, moja teściowa strasznie truje mi, że młodzi mogą się obrazić? Też tak myślicie??

Ostatnia edycja: 7 Maj 2015
  2. andzelika87

andzelika87 Fanka BB :)

Ja bym była za, to wspaniała przygoda by była jak dla mnie, a teściowa jak teściowe musi d... truć :)Pozdrawiam

3. reklama
  4. Jadran

Jadran Fanka BB :)

Świetny pomysł.Ale warto zapytać młodą parę co o tym sądzą.

5. Dulce

Dulce Fanka BB :)

no dokładnie, nie ma to ja nie trafiony prezent ślubny

6. Melannia

Melannia Początkująca w BB

Zdecydowanie najlepiej zapytać, ale sam pomysł jest naprawdę niesmaowity i podejrzewam, że dosyć drogi :) Nie każdy lubi takie niespodzianki, szczególnie jeśli ma lęk wysokości, dlatego jak nie samych mlodych to możesz chociaż wypytać bliskich co o tym sądzą :) Ale o takim prezencie to ja jeszcze nie słyszałam :)

7. LauraLis

LauraLis Zaciekawiona BB

zgadzam się, wypytać wcześniej warto, żeby nie było szoku :)

8. karolisiek77

karolisiek77 Początkująca w BB

Ja osttnio bylam na slubie i mloda para zamiast kwaitow zazyczyla sobie..dzbanki haha ale bylam zaskoczona po przeczytaniu zaproszenia :D zamawialismy ze znajomymi na Link do: DUKA Kitchen life

9. karolkowo17

karolkowo17 Początkująca w BB

Jeśli ktoś wszystko ma, to rzeczywiście problem. Lot balonem fajne, ale bym chyba wolała jakiś szalony weekend... bardziej na ziemi niż w niebie. Off-road wydaje się fajny:

Link do: Aktywny weekend dla Dwojga - off-road

10. reklama

Poleć forum