reklama

Prezent na wieczór panieński

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez andromeda, 23 Maj 2012.

1. andromeda

andromeda Aktywna w BB

za kilkanaście dni wieczór panieński mojej bardzo dobrej przyjaciółki, chciałam jej kupić jakąś ekstra bieliznę i... szukam, szukam, tyle jest tego, nie wiem co wybrać...
    zauroczył mnie taki gorący biustonosz: La Amore biustonosz | Bielizna erotyczna \ Komplety Sarien | HOTLady - bielizna erotyczna | obsessive | bielizna xxl | sklep z bielizną | wieczór panieński prezent
    ale z drugiej strony może lepiej uderzyć w coś bardziej wpasowującego się w noc poślubną, np. Naomi koszulka + stringi | Bielizna erotyczna \ Koszulki Anais | HOTLady - bielizna erotyczna | obsessive | bielizna xxl | sklep z bielizną | wieczór panieński prezent
    a może coś jeszcze innego?
    ogólnie to jestem w kropce...

2. Justys84

Justys84 Fanka BB :)

Ja bylam tydzien temu na panienskim mojej przyszlej bratowej i wszystkie zlozylysmy sie na bielizne ktora uzyje w podrozy poslubnej;-)byl to gorset i taka wiazana po bokach mini spodniczka twoja druga propozycja jest fajna,pierwsza nie bardzo mi sie podoba:)no i wszystkie zlozylysmy sie na streapteasera ale to zalezy ile was bedzie i jak zgrana jest paczka znajomych:)

3. reklama
  4. andromeda

andromeda Aktywna w BB

dzięki za wypowiedź, ja ogólnie mam dylemat - ten biustonosz z kokardą jest taki, hmm, zachęcający :) ale z drugiej strony właśnie może coś na noc poślubną.
    my się składamy na organizację samego wieczoru ale prezent każda przynosi sama. striptizera nie będzie, bo młoda niekoniecznie jest fanką takich imprez ;) ale będą inne atrakcje, między innymi zadania na mieście, zobaczymy :)
    teraz mi wpadła w oko jeszcze taka: Koszulka model 1153 | Bielizna erotyczna \ Koszulki Punkty za produkty Lupoline | HOTLady - bielizna erotyczna | obsessive | bielizna xxl | sklep z bielizną | wieczór panieński prezent ... no nie mogę się zdecydować :/

5. Kala23

Kala23 Zaciekawiona BB

Fajnym prezentem będzie z pewnością jakaś część garderoby, z pewnością panna młoda będzie zadowolona, warto także pomyśleć o tym, aby w jakiś ciekawy sposób zaaranżował wieczór panieński...

6. andromeda

andromeda Aktywna w BB

jasne, że aranżacja wieczoru to podstawa i lepiej nie iść totalnie na żywioł, ale też spontan jest czasami wskazany :)
    ja lubię zaplanowane imprezy, i teraz też posiłkujemy się gotowym zestawem zabaw (świetne są swoją drogą, mogę polecić, dużo lepsze od "gotowców" z netu) ale też trzeba wiedzieć, kiedy dać się ponieść :))

7. NiedługoMama

NiedługoMama Zaangażowana w BB

Ja jestem za jakims ladnym i praktycznym prezentem - fakt, jest smiech z takich "gadzetow", ale jak juz wydawac na cos pienidze, to lepiej na cos, co moze sie przydac.

8. andromeda

andromeda Aktywna w BB

akurat bielizna - myslę, że bedzie bardzo praktyczna :)

niepraktyczne dla mnie bywają gadżety typu futerkowe kajdanki czy otwieracz do butelek z rączką w kształcie penisa, fartuch kuchenny z gołą panią... no śmiech jest, ale ile z nas na co dzień potem tego używa? a ekstra bielizna na wieczór - no nie wiem, mi się przydaje ;)
    tak samo np. świeca do masażu Świeca do masażu Senze (cytryna, pieprz, eukaliptus) | Aromatyczne kosmetyki \ Olejki do masażu Swede | HOTLady - bielizna erotyczna | obsessive | bielizna xxl | sklep z bielizną | wieczór panieński prezent - miałam kiedys i używana była regularnie ;)

9. milunka

milunka Zaciekawiona BB

Bielizna zawsze się przyda:) Moja siostra dostała 3 komplety i nie narzekała, a wręcz przeciwnie :)Z drugiej strony ja bym wolała wyjechać do jakiegoś spa :) Marzy mi się spędzić ten czas w Głęboczku i razem z przyjaciółkami spróbować kąpieli w winie, później wspólna kolacja i degustacja trunków do białego rana :)

10. reklama
  11. badvanilla

badvanilla Początkująca w BB

Bielizny nigdy za wiele, ale na prezent na panieński jednak wydaje mi się że powinna to byc seksowna bielizna, ale bez przesady np. z takim lateksem - zależy co kto lubi :) ważne żeby przyszła panna młoda była zadowolona i się nie zdegustowała. Często daje się też różne gadżety erotyczne, duży wybór jest w sex shopie redshop24.pl kupiłyśmy tam z koleżankami karty na wieczór panieński z zadaniami i inne drobiazgi z kuleczkami miłości włącznie ;)

12. W_panterke

W_panterke Początkująca w BB

Bielizna to dobry i uniwersalny pomysł. Jeśli Panna młoda nie jest bardzo konserwatywną osobą można pomyśleć też o jakimś gadżecie erotycznym ;>

Poleć forum