reklama

Prezent - puzzle dla dziecka

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez Ania-75, 19 Luty 2012.

1. Ania-75

Ania-75 Początkująca w BB

Witam,
    Ostatnio moja znajoma kupiła dla swojego małego synka puzzle z motywem z bajki "Auta".
    Mówiła w jakim sklepie kupiła puzzle, ale ja zapomniałam i nie potrafię sobie przypomnič.
    Jeśli wiecie gdzie można kupić tego typu puzzle to proszę o linki.

Z góry dziękuję,
    Ania.

2. Mama-as

Mama-as Początkująca w BB

3. reklama
  4. Ania-75

Ania-75 Początkująca w BB

Dzięki, właśnie tego szukałam :)

5. magduska81

magduska81 Aktywna w BB

Fajne maxi puzzle trefl z autami były niedawno w biedronce.

6. kolakinka

kolakinka Fanka BB :)

7. Kiulik

Kiulik Fanka BB :)

Bardzo fajna strona, już dodałam do ulubionych, aczkolwiek twierdzę że jednak lepiej kupować zabawki w sklepach gdzie można ich dotknąć i pooglądać, i właśnie w moim ulubionym sklepie ostatnio-toys r us, też jest duży wybór zabawek z kreskówek i to szczególnie tych "historycznych" mojego dzieciństwa. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy mieszka w stolicy, czy większym mieście i nie ma wyjścia jak tylko internet, ale jednak ja zawsze jak mogę najpierw idę do sklepu!
    Co do puzzli - zabawa ponadczasowa z dziećmi w każdym wieku! Ja lubię jeszcze takie układanie urozmaicać o ciekawe historyjki żeby było atrakcyjnej:)

8. marusiaczek

marusiaczek Fanka BB :)

Albo tak jak mowisz pojsc np to toysa obejrzec i zamowic na stronie

9. Eminem

Eminem Fanka BB :)

można i tak, ale po co, jak już oglądasz, to kupuj, oszczedzasz na kosztach wysyłki:)

10. reklama
  11. e-foteliki

e-foteliki doradca ds bezpieczeństwa

widzę, że nic do Was nie trafiło - przestańcie śmiecić i spamować we wszystkich wątkach bo to już jest nudne do wyrzygania, wszędzie Was pełno, tylko Wy i Toys R Us. (trochę powagi...)

12. kasija

kasija Początkująca w BB

moja siostra kupuje puzzle i gry na inbook.pl np. trefla czy castorland mają najtaniej

Poleć forum