reklama

Prezent ślubny dla nie-młodej pary

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez kasia-matiy, 1 Kwiecień 2014.

1. kasia-matiy

kasia-matiy Fanka BB :)

Witam. Mam (a dokładniej mój brat) taki oto kłopot. Nasza mama powtórnie wychodzi za mąż i pojawił się kłopot z wyborem prezentu dla już w końcu nie młodej pary. Dla młodych to wiadomo, dużo rzeczy może się przydać bo dopiero zaczynają drogę przez życie. Tymczasem nasza mama i jej narzeczony już w sumie wszystko mają, pieniędzy też im nie brakuje. Ja namalowałam dla nich wspólny portret i wiem, że będą zadowolenia z takiego prezentu. Kłopot ma mój brat bo zupełnie nie wie co im kupić, a wesele zbliża się wielkimi krokami. Przecież nie da im pieniędzy w kopercie :-(. Alkohole i bony do SPA itp też odpadają. Może ktoś ma jakiś ciekawy i oryginalny pomysł?

2. Ada213

Ada213 Fanka BB :)

moze jakas wycieczka?

3. reklama
  4. LucyF

LucyF Fanka BB :)

weekend w hotelu spa:) super sprawa:)

5. Nadulina

Nadulina Fanka BB :)

Myslę,że jakaś wspólna wycieczka dla nich to super pomysł :)

6. popmama

popmama Zaciekawiona BB

Ja rodzicom na 30-lecie małżeństwa kupiłam coś takiego Wyposażenie do restauracji :) I byli bardzo zadowoleni. Prezent ładny i praktyczny, czego chcieć więcej? :)

7. kasia-matiy

tak jak pisałam wycieczki, SPA, kino itp. odpadają bo oni co chwila sami sobie gdzieś jeżdżą, a to kempingiem a to do hotelu ze SPA, oboje są już na emeryturze a kasy im nie brak na takie wyjazdy ... sama też zastanawiałam się nad jakąś książką czy albumem, z tym że oni już takich dużo mają a co do książek, to moja mama lubi ale jej przyszły mąż już nie bardzo ... popmama - prezent i ładny i praktyczny, sęk w tym że oni już mają bardzo ładny komplet sztućców itp. sama jednak wpadłam na inny pomysł, a mianowicie jakiś zestaw do robienia drinków, nie wiem czy coś takiego istnieje ale pewnie tak, w jakiejś ładnej skrzyneczce z korkociągiem, shakerem itd. ... co o tym sądzicie ?

8. Vikirkiii

Vikirkiii Początkująca w BB

taki zestaw to dobry pomysł, nie raz się przysłuży, lepszy to niż wizyta w spa nie ma wątpliwości

9. kasia-matiy

zrzucić się na działkę??? nas nie stać nawet na własne mieszkanie, kawalerkę na nawet używany 20 letni samochód ... nie wiem czy to dowcip ale raczej kiepski, a znając życie to zwykły SPAM :-(

10. reklama
  11. Paulin14

Paulin14 Początkująca w BB

Mozesz drzewko szczescia kupic. Moi rodzice maja drzewko cytrynowe i bardzo im sie podoba. ;)

12. Olek-3

Olek-3 Fanka BB :)

Jasne i nie żałować jakości dla młodych, w kierunku Egiptu bym patrzył:-)

Poleć forum