reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent urodzinowy dla chłopca 5lat

a może zestaw jakiegoś mechanika, pły mechniczne czy cos takiego? ja kupiłam wczoraj w prezencie dla przedszkola stół mechanika własnie w Toys r us z serii Home Depot, bardzo fajny!
 
reklama
Piłka, rowerek, gra planszowa, maskotka, figurka jego ulubionego bohatera, :) tak mi teraz na poczekaniu przyszły takie propozycje i chyba są trafne :)
 
A ja proponuję oprócz fajnego prezentu zorganizować dziecku super zabawę wraz z rówieśnikami. Polecam tę firmę [urlhttp://www.**********/249633_animator-na-urodziny-dziecka-bardzo-tanio-zjezdzalnia-dmuchana-krakow-wieliczka-nowy-targ-dobczyce-gdow-malopolskie.html[/url] zorganizowali bardzo fajne warsztaty, konkursy, dzieciaki były zadowolone, a impreza była dostosowana do wieku dzieci (5 i 6 latki). :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Klocki Lego albo coś w ten deseń, bo oryginalne Lego są drogie strasznie :) Na klocki techniczne chyba jeszcze za wcześnie, ale to dobry prezent na później, może inżynier z niego będzie :)
 
Do góry