reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent urodzinowy dla chłopca 5lat

reklama
Myślę, że dla takiego dziecka fajnym prezentem będą klocki. Wszystkie dzieci od znajomych i moje oczywiście też są teraz na etapie fascynacji nimi. Przyznam, że na prawdę potrafią siedzieć godzinami i się bawić, budować, przestawiać. Super, na prawdę. My kupujemy takie Link do: sharg.pl - to jest fajne bo jest dużo zestawów i można dokupić co jakiś czas coś nowego a radocha nie do opisania :)
 
Dla chłopca 5-letniego możesz już pomyśleć o jakiś zabawkach edukacyjnych. Ostatnio widziałam takie zabawki drewniane edukacyjne jakiejś polskiej firmy. Fakt, że są tam też klocki, ale są też puzzle, jakieś takie stojące a'la puzzle i samochodziki. Może coś by mu się spodobało :) I znalazłabyś coś, co przyciągnie jego uwagę: Link do: Bajo - Vanilla Frog
 
reklama
Do góry