reklama

Prezent urodzinowy dla przedszkolaka

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez lenka23, 20 Październik 2014.

1. lenka23

lenka23 Zaciekawiona BB

Postanowiłam założyć temat w tym dziale aby mamy przedszkolaków mogły mi coś doradzić :) Otóż, wybieramy się z mężem na urodziny synka mojej przyjaciółki. Szukam prezentu dla 5-letniego chłopca, zależy mi na tym, aby nie tylko sprawiał mu frajdę, ale również rozwijał go, więc myślałam nad jakąś grą edukacyjną. Co myślicie? A może macie lepszy pomysł? Chłopiec teoretycznie wszystko ma więc już nie mam pomysłu...

2. BajkoweUbranka_pl

BajkoweUbranka_pl Fanka BB :)

Taka gra planszowa to moim zdaniem bardzo dobry pomysł na prezent dla 5 latka,podobnie zresztą jak kocki lego czy puzzle,są to kreatywne zabawki które pobudzają wyobraźnię do działania,więc warto.

3. reklama
  4. marylka55

marylka55 Początkująca w BB

Gra planszowa to moim zdaniem bardzo fajny pomysł. ;) Sama kupuję takie gry dzieciom moich bliskich na święta lub urodziny. Zresztą one je uwielbiają więc mam nieco prościej :) Jest taka fajna strona krolestwodzieci.pl gdzie moją duży wybór różnych zabawek dla dzieci w tym i gier. Można tam znaleźć bardzo fajne gry.

5. babykali

babykali Fanka BB :)

moj przedszkolak najbardziej cieszy sie gdy dostaje nowe ksiazeczki, uwielbia je przegladac, a potem razem czytamy:)

Poleć forum