reklama

Prezent

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez animal123, 5 Styczeń 2016.

1. animal123

animal123 Początkująca w BB

Hej.
    Chciałabym kupić coś swojemu facetowi na urodziny (23), lecz nie mam pojęcia co.Nigdy nie miałam d otego głowy.Kosmetyki odpadają :d,zbyt tradycyjne.

2. Mini-Figurki

Mini-Figurki Zaciekawiona BB

A czym interesuje się Twój chłopak oraz jaki masz budżet na ten cel? Jeżeli to sprecyzujesz to tym łatwiej będzie nam coś coś doradzić w kwestii kupna prezentu :)

3. reklama
  4. Mamajana

Mamajana Początkująca w BB

Może wspólne zdjęcie na płótnie canvas? Ostatnio miałam okazję oglądać taki prezent na ślubie znajomych- był to kolaż pamiatkowych zdjęć z wakacji, bardzo fajnie to wyglądało.

5. Magda58

Magda58 Aktywna w BB

Ja swojemu facetowi w zeszłym miesiącu na urodziny kopiłam kufel piwa Link do: Czaszkowy kufel. Praktyczna rzecz dla feceta, szczególnie ze lubi mroczne klimaty a więc wzór czaszki mam nadzieje spodoba się. Na ich stronie widziałam tez inne kufle i gadżety. Mam nadzieje, ze coś znajdzie sie

6. Katerina112

Katerina112 Początkująca w BB

Ja nie mam problemu bo mój chłopak jest ogromnym łasuchem, a z założenia nie kupujemy sobie drogich prezentów. Ostatnio zrobiłam mu niespodziankę i przygotowałam taka małą paczuszkę ze słodyczami. Są takie cukierki "Specjalnie dla...", produkowane przez Fabrykę Cukierków "Pszczółka" i tam sa różne dedykacje np.: Specjalnie dla kochanej mamy, Specjalnie dla najlepszego szefa, Specjalnie dla najfajniejszego taty. Moja zaprzyjaźniona sklepowa pozwoliła mi wybrać te, które miały napis: " Specjalnie dla mojego cukiereczka:, "Specjalnie dla chodzącego ideału", "Specjalnie dla mojego idola". :) Wszyto zawinęłam w celofan i zawiązałam wstążkę. Pomysł baaardzo się spodobał. Naprawdę polecam!!

7. łupinka

łupinka Fanka BB :)

Mój to by mnie wypędził z tymi cukierkami :) Kupiłam mu trymer do stylizacji zarostu, przynajmniej będzie wyglądał jak człowiek, nawet się ucieszył bo na babylissa się szarpnęłam :)

8. kamila2655

kamila2655 Początkująca w BB

książkę, płyta CD, może jakaś gra planszowa na wspólne granie, maszynka do golenie+pianka, brelok na klucze

9. adela666

adela666 Początkująca w BB

gra komputerowa, zestaw narzędzi

10. reklama
  11. vismanka

vismanka Zaciekawiona BB

A może by mu się taka skórzana aktówka przydała? Widziałam eleganckie
    aktówki męskie na necie. Świetna sprawa bo i laptopa sobie tam włoży i ewentualnie chodząc do pracy wykorzysta. To taki powiedziałabym uniwersalny prezent :) A ze skóry to będzie mu długo służyć :)

12. miligri

miligri Zaciekawiona BB

Mój maż ma niedługo imieniny i planuję mu kupić maszynkę do wlosów, widziałam cudny model babylissa i chyba na ten się zdecyduję, ma sporo nasadek więc mąż bęzdzie mógł zaszaleć z fryzują, może i nasz syn się da przystrzyc nia, bo u fryzjera tylko nożyczkami chce być obcinany

Poleć forum