reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent

reklama
Dziewczynce dałabym złoty łańcuszek z jakimś wisiorkiem. Sama dostałam taki prezent od chrzestnego na roczek i mam go do dzisiaj. Nawet jeśli nie będzie jej się podobał za kilkanaście lat, to może zawsze przetopić go na coś innego, np. pierścionek. Zresztą złoto nigdy nie trafi na wartości, więc to zawsze dobry pomysł.
 
Ja uważam, że najbliższe osoby, np. Chrzestni powinni kupić coś co będzie pamiątką chrztu (np. łańcuszek z grawerem), ale już kolejni goście raczej powinni kupić coś przydatnego lub podarować po prostu pieniądze. Ja raczej nie chciałabym kilku łańcuszków z bozią;) U nas na chrzcinach najwięcej było prezentów pieniężnych, ale zadowoleni byliśmy również z przedmiotów, które pomogły nam w codziennym życiu. Od dziadków dostaliśmy następny fotelik samochodowy, a od znajomych dostaliśmy konika na biegunach Chicco, który z czasem można przekształcić na konika na kółkach. Mała cieszy się gdy karmi konika marchewką (albo czasem siebie), a on rży zadowolony. A z biegiem czasu, pewnie wykorzysta każdą z funkcji zabawki.
konik.jpg
 

Załączniki

  • konik.jpg
    konik.jpg
    308,1 KB · Wyświetleń: 74
Do góry