reklama

Prezenty dla dzieci pod choinkę

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez anieeesia, 25 Listopad 2013.

1. anieeesia

anieeesia Zaciekawiona BB

Hej dziewczyny! Święta już za pasem, co planujecie kupić dla dzieciaków? ja nie mam zielonego pojęcia, moje 2 letnie dziecko jeszcze nie ma dużych wymagań,ale inne dzieci w rodzinie są starsze i już chyba mogą mieć inne oczekiwania. Co jest na topie wśród starszaków? Czy dalej wypada kupować np. Barbie?

2. mamakalafior

mamakalafior Początkująca w BB

Barbie chyba zawsze będzie na topie, myślę,że dla dziewczynki to zawsze idealny prezent, jak ja byłam mała to te lalki były strasznie drogie, teraz są bardziej dostępne, Większy problem miałabym z tym co kupić chłopcu. Może jakoś sproowkuj dzieciaki,żeby napisały list do mikołaja,ale narysowały. Każde dziecko jest inne,więc może lepiej byłoby to tak rozegrać

3. reklama
  4. anieeesia

racja, mi nie zależy na jakiejś innowacyjności, bo dzieci mają tak,że się pobawią i rzucą w kąt, chciałabym to mieć z głowy po prostu, poszperałam na internecie i znalazłam rewelacyjną stronę listdomikolaja.pl , gdzie dzieciaki mogą same namalować list i wkleić fotki zabawek,które chcą. jutro spróbuję je do tego namówić,żeby to wypełniły, a potem wyślę mailem po caej rodzinie

5. mamakalafior

mamakalafior Początkująca w BB

Ciekawe, otworzyłam tę stronkę, podoba mi się, na pewno atrakcyjna dla dzieci. Nawet może wezmę udział w loterii świątecznej,która tam jest,bo się okazało,że jak się kupi jakąkolwiek zabawkę Mattela to trzeba zeskanować paragon i to wystarczy,żeby móc coś wygrać. A ja ostatnio kupiłam fotelik bujany z jakimiś zwierzaczkami

6. anieeesia

o, nawet nie wiedziałam o tej loterii, u mnie ten list do mikołaja bardzo dobrze się sprawdził, wszyscy już wiedzą co mają kupić :)

7. Eminem

Eminem Fanka BB :)

ja jeszcze nie mam wybranych prezentów oprócz dla chrześnicy małej, bo umówiłam się z jej mamą, że kupię owieczkę z bijącycm serduszkiem z chicco, a tak to jeszcze pustka w głowie :)

8. Maniusia8

Maniusia8 Początkująca w BB

Ja po nauczce z tamtego roku, kiedy odłożyłam zakupy na ostatni moment gdzie było już wszystko przebrane no i te niekończące się kolejki, w tym roku postanowiłam, zabrać się za to wcześniej. W prawdzie nie kupuję dużo prezentów tylko dwa, dla synka i męża to i tak jest to dosyć czasochłonne... a przed świętami przecież jest tyle pracy w kuchni i to sprzątanie bla bla bla bla... Wracając do samego prezentu dla mojego dziecka to w weekend kupiłam mu wyrzutnię NERF ponieważ uważam, że to najlepszy wybór spośród zabawek jakie znalazłam w dziale zabawkowym dla chłopca w wieku mojego urwisa :)

9. Asiela87

Asiela87 Aktywna w BB

Ta owieczka z serduszkiem jest słodka :)

10. reklama
  11. złośka

złośka Gość

Ja jeśli ktoś jest ze Śląska a Wasze dzieci lubią słodycze to mogę polecić Miss Cupcake. Robią tam genialne babeczki na zamówienie choćby z wizerunkami postaci z bajek itp. https://www.facebook.com/photo.php?...071144.-2207520000.1385712680.&type=3&theater choćby takie z Angry Birds. Jak będę miała czas to wstawię zdjęcie tych, które od mojego dostałam na Dzień Kobiet. W każdym razie serdecznie polecam, mimo że człowiek wyda trochę kasy, to warto(i smaacznie).

12. anieeesia

Ja właśnie widziałam na listdomikolaja.pl extra bujaczek leżaczek od Fisher Price, ale moje dziecko jest już za duże,więc nie kupię. Ponoć można wygrać go na tej stronie,więc mamy maluszków mogą spróbować szczęścia

Poleć forum