reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty dla naszych dzieciaczków:)

ja juz sama nie wiem:szok:
mala chce kuchenke do zabawy ale gdzie to trzymac na 9 m:no:
ona lubi jeszcze konie moze cos z tego:tak:
Oliwce nie wiem.....to sie jeszcze pomysli:-D
a mojemu....szczerze to co by nie dostal to sie ucieszy:-D
na urodziny chcial tylko majtki nowe i zgrzewke piwka i sie cieszyl jak dziecko:-D
 
reklama
moje starsze dostaną jakaś gre i po książce
mężowi prezentu nie kupuje,bo robimy sobie wspólny prezent zawsze
a dla malutkiej jeszcze nie mam pomysłu,ale nie ma maty wiec moze mata lub coś odpowiedniego dla wieku
 
ja dla meza chcialabym nowy rozum - najlepiej damski :-) moze byc uzywany - i tak bedzie lepszy od aktualnie uzywanego (?) przez mego slubnego :-)
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D i nic więcej nie dodam, bo płaczę:-D:-D:-D

edit, dobra, łzy wytarte, więc dopisuję dalej - ja myślę, że chyba zamówię jakiś ciuszek dla malucha z napisem sugerującym, że tatko jest najlepsiejszy na świecie - takie 2 w 1; malutka i tak za dużo nie skuma o co chodzi z tymi prezentami (podejrzewam, że bardziej ja zainteresuje szeleszczący papierek, niż sam prezent), a M. nie mam kasy nic porzadnego kupić. A malutka dostanie pewnie jakies prezenty od rodzinki, więc i tak najlepiej na tym wyjdzie:)
 
Ostatnia edycja:
generalnie to my z mężem sobie prezentów nie robimy na święta, wolimy w ciągu roku 2 razy jechać we dwoje na weekend do spa:-) super sprawa
a dzieciom to myślę bo mam ich czworo:-)
Alicji kupiłam dziś w biedronce zabaweczke za 15zł grającą
starszej to konika na biegunach chyba kupimy
a chłopakom to nie wiem ale myślę:-)
 
my prezenty dla Amelki mamy z glowy bo bedziemy w Pl na swieta wiec od rodzinki dostanie tyle ze nadbagaz bede placic albo dodatkowo paczke sobie wysle:sorry::eek:z mezem problemu nie mam bo zawsze wspolnie cos sobie kupimy albo gdzies pojdziemy(kolacja elegancka albo wlasnie jakis weekendzik a tesciowie dziecka popilnuja:tak::-)) gorzej ze kasy malo a trzeba cos dla rodzicow(tesciu dostanie masazer na siedzenie do auta-sporo jezdzi wiec sie przyda:-)),jeszcze oja babcia z dziadziem-niebawem ich braknie a ja chciala bym im dac cos specjalnego takiego osobistego a nie cos co zapada kurzem bez sensu:zawstydzona/y:a co mamie??tesciowej?? rodzenstwo meza?? uhhhhhhh bedzie ciezko cos wymyslic z malym zasobem w portfelu..:-:)zawstydzona/y:
 
C Orce chce kupic pod choinke krzesło do karmienia zeby miec z głowy a ona mała to nie rozumie ,zreszta raz na tydzien ma jakas nowa zabawke bo albo znajomi nas dwiedzaja albo z pracy prezenty sla,albo sasiedzi cos tam podrzuca .Starszak chce PSP tylko to wydatek rzedu 600 zł to nie wiem jak to bedzie musze z małzem pogadac .A mezowi zegarek wielki sie marzy i chyba trzeba brdzie kupic.
 
Poza tymi klockami, które de facto nie są od nas to ja nie mam pomysłu co dla Anielistej zresztą dla Antoniego też nie - myślałam o nowej macie ale dostał od chrzestnego, no a klocki dla Anielki już są. Mam tylko łatwo z mężem bo mu się marzy... ruski zegarek VOSTOK więc problem z głowy - a co do rodziny - to my robimy losowanie bo nas jest tyle, że jakby każdemu chcieć kupić prezent to by człowiek z torbami poszedł, więc tak kupujemy fajny prezent wylosowanej osobie.
 
dla męża i córci pomysłów brak :-D:-D:-D
chrześniak dostanie kolejkę elektryczną (3lata) kupioną na spółkę z chrzestnym
chrześnica męża (4lata) może jakąś grę lub mebelki dla lalki :tak:
ja zamawiam sobie perfumy-może i pospolity prezent, ale nie taki tani :tak::tak::tak:
a reszcie rodzinki (rodzicom, rodzeństwu) to nie mam zielonego pojęcia :eek:
oj kasa pójdzie na te święta, żeby jeszcze talony dali w pracy...
 
no dzieciakom to mi jeszcze w miare najłatwiej ale najgorzej z rodzicami będzie...zwłaszcza z tatą moim, bo mamie jeszcze książkę albo kosmetyk- oklepane ale cóż zrobić...
dla trzylatka- polecam lego duplo-mozna wybrac i dla chłopca i dla dziewczynki i w każdej cenie od malutkich zestawów do wielkich
 
reklama
Ja dla malusiej mam zabawki :)))
Andrzejowi kupię grę jak zawsze, bo akurat w grudniu zawsze nowa wersja wychodzi...
A z resztą nie mam problemu. Mamie perfum, tacie wodę toaletową a siostra kasę dostanie i se sama kupi.
 
Do góry