reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty dla naszych dzieciaczków:)

ja mam wlasciwie meza do obdarowywania tylko bo nie jedziemy na swieta do PL
zazyczyl sobie nowa karte graficzna wiec mam z glowy:tak:
Adas chyba dostanie krzeslo- bo patarzac na stare zdjecia jego tata siedzial jak mial 5 miesiecy, chyba ze tesciowa naciagnela fakty
 
reklama
my uzgodniliśmy że w tym roku prezentów nie będzie, bo przeprowadzka nas czeka, wydatki na wyposażenie domu itp więc mąż, rodzice i rodzeństwo mi odpadają. Julce na pewno coś kupię i mam jeszcze bratanka i bratanice męża do obdarowania, a dla pięciolatka i dwulatki nie mam pomysłu... bo oni wszystko mają :-(
 
neverend :-) bomba :-) ja chyba dziadkom taki prezent zrobie... musze tylko dzieciaki pomeczyc i fot natrzaskac :-)

dla Moni jakichs spacjalnych prezentow robic nie bede - kupie jakis drobiazg zeby Jasiek nie krzyczal ze jego ukochana siostrzyczka nie dostala prezentu :-)

Jaskowi... kochane dziecko ucieszy sie nawet z paczki chrupek kukurydzianych - szukam pomyslow i mam nadzieje ze mi podpowiecie...

ja ze swej strony moge napisac czym bawi sie moj 4-latek ;-)
ostatnio na topie:
znikopis
ksiazeczki z cwiczeniami (sa dla 3-, 4-, 5-...latkow)
wedka i rybki na magnesy
motory

no wlasnie... wujek nie wytrzymal do Mikolaja i juz Jaskowi dal prezent - kapcie w ksztalcie motorow takie oooo....
 
ta.... to jest mysl :-) predzej ten medyk...

ostatnio oglada Adibu i robil wyklady Moni... " jak do twojej malej siakoweczki w oczku docieraja obrazy to..." :-D:-D:-D

wczesniej nadawal otrabce Eustachiusza :-D
 
Chrześniakowi (3 lata) kupiłam już na święta wielki warsztat samochodowy z bajki auta. Można tam głównego bohatera rozebrać do części pierwszych.
Mężowi kupuje szczoteczkę elektryczną, bo coś wspominał, że fajnie byłoby mieć, mimo, że co roku robimy sobie wspólny prezent (w tym roku specjalne przesówne drzwi do kuchni).
A małej chyba kupie wanienkę, bo czas wymienić na większą i pałąk na wózek, bo resztę raczej mamy.Myśle jeszcze nad krzesełkiem do karmienia.
Dla reszty też mam już pomysły: ręczniki, nereser ze skóry, lampa czy piżama. Może banalne, ale rodzina sama o tym wspominała przy okazji rozmowy "o niczym".
 
ta.... to jest mysl :-) predzej ten medyk...

ostatnio oglada Adibu i robil wyklady Moni... " jak do twojej malej siakoweczki w oczku docieraja obrazy to..." :-D:-D:-D

wczesniej nadawal otrabce Eustachiusza :-D

Rubi napisz coś więcej proszę o Adibu-jakie macie progray jak o się sprawdza...bo ja się przymierzałam ostatnio w empiku coś dla Karola wybrać ale drogie to i nie wiedziałam co więc na razie się nie zdecydowałam...

Mitemil- chrześniak na pewno będzie zachwycony :)

ja kalendarze dla dziadków robiłam dwa lata pod rząd po urodzeniu Karolka teraz rok przerwy ale w tym roku zrobię chyba z dwoma chłopakami :tak:
 
baska ;-) dzieki :-) mam juz prezent dla Jaska - dostanie wlasnie Adibu swego kochanego --> ADIBU.Tajemnice ludzkiego ciała (789179773) - Aukcje internetowe Allegro
wbij na allegro "adibu" i wyskoczy ich cala masa :-)

Adibu leci na MiniMini leci wlasnie o ciele :tak:
no i jest to kosmita ;-) ktory wchodzi w cialo i uczy dzieci - tak mi synek wytlumaczyl :-)

PS. uwielbiam jak Jasiek odmienia imie swojego bohatera...."nie bede widzial Adibuła" :-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry