reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty dla naszych dzieciaczków:)

ANDARIEL! Mozaika Quercetti i nie u mnie kupowana, no nie! Żartuję oczywiście - ale bardzo dobry wybór - jestem wielką fanką tej firmy i ich zabawek:)
A ja się przymierzam, ale przed świętami to mi się pewnie nie uda żeby wprowadzić Granne w Kreatywnym - bardzo mi się podobają ich gry a właśnie gier mi trochę brakuje bo poza Brawo Karotką gier Kreatywne Dziecko nie ma :/
 
reklama
mnie tez bardzo spodobał sie ta mozaika i przymierzam sie do zakupy młodej pod choinkę,bo my mamy ciężki problem z kupieniem jej czegos bo prawie wszystko ma po starszych siostrach,a że mieszkanie małe to tez za dużo sie nie pomieści
muszę tylko pooglądac te mozaiki i wybrac jakąś
 
ja kupiłam tą - Mozaika Quercetti FantaColor Portable Large - kwadraty i trójkąty :: KreatywneDziecko - Zabawki, które dzieci lubią...

jest od 4 lat ale to ze względu na to że mają więcej elementów - tak mówi Mju

mam tez tą ale gdzie indziej kupowałam Mozaika magnetyczna - Drewniane Kostki - Orb Factory :: KreatywneDziecko - Zabawki, które dzieci lubią...

- ale póki co tak średnio interesuje moją córę

moze zacznie się nią jarać ajk zrobimy w końcu tą ścianę magnetyczną i tam bedzi emogła sobie układać;-)
 
reklama
Do góry