reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty dla naszych dzieciaczków:)

baśka

Mama Karola i Bartka
Dołączył(a)
20 Lipiec 2005
Postów
8 483
Miasto
Elbląg
Coraz bliżej Mikołajki i Święta - co kupujecie maluchom, mężom, starszakom...???
ja od jakiegoś czasu regularnie przegladam zabawki na allegro i w jednym zabawkowym co mam po drodze z przedszkola ale jakoś decyzje trudno podjąć...miło więc będzie powymieniać się pomysłami
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Baśka super pomysł z tym tematem:tak:, mam chrześniaka w wieku Twojego Karola i nie mam pojęcia co mu kupić na gwiazdkę :eek: o naszych maluchach to już nawet nie wspomnę :eek:
 
ja dla meza chcialabym nowy rozum - najlepiej damski :-) moze byc uzywany - i tak bedzie lepszy od aktualnie uzywanego (?) przez mego slubnego :-)

i to bylby najlepszy prezent jaki moglyby dostac moje dzieci (i ja tysz)
 
ja dla meza chcialabym nowy rozum - najlepiej damski :-) moze byc uzywany - i tak bedzie lepszy od aktualnie uzywanego (?) przez mego slubnego :-)

i to bylby najlepszy prezent jaki moglyby dostac moje dzieci (i ja tysz)
Rubi padłam pod biurko jak przeczytałam twój post hahahahaha:-D

Basiu super temat:-) Ja mam do kupienia masę prezentów dla dzieci ostatnio a zero doświadczenia w tej materii.
Ostatnio zastanawiałam się nad czymś takim: ODJAZDOWE SMOCZKI Z ZĘBAMI --- Smoczek GRATIS (755869916) - Aukcje internetowe Allegro

Ups dopiero teraz zajrzałam na główny i zobaczyłam że Anet już o nich wspomniała. Sorki:)
 
Ostatnia edycja:
ja dla meza chcialabym nowy rozum - najlepiej damski :-) moze byc uzywany - i tak bedzie lepszy od aktualnie uzywanego (?) przez mego slubnego :-)

i to bylby najlepszy prezent jaki moglyby dostac moje dzieci (i ja tysz)

:-):-):-):-):-):-) Poproszę o to samo tylko dla tatsuia mojego Pietrka
 
RUBI... :)))))))))))))))

Moja Anielka marzy o klockach DUPLO zoo - no i już je mamy zupełnie przez przypadek - siostra mojego M kupiła takie Antkowi (wiek 3-5 lat gwoli ścisłości) na chrzciny. Stwierdziliśmy - zresztą przy niej, że będa dla Anielki. Antek przez najbliższy rok albo i dłużej nie będzie raczej nimi zainteresowany a Młodej serce by pękło. Też trochę jestem na nich zła bo nie wiem jak można nie pomyśleć, że przecież w domu jest 3 latek i dac taki prezent (wiem, że nie powinno się wybrzydzać - i to nie to, że nie jestem wdzięczna, tylko przykro mi, że nie pomyśleli o Anieli)

MAJAAM, to Tobie z całego serca życzę, żeby Pietuszki tatę w końcu oświeciło!
 
Temat super.
Ja poproszę to co Rubi:-)
Dla naszego maluszka to nie wiem co....
Ale dla 4 letniego chrześniaka mam statek i helikopter ratunkowy do samodzielnego złożenia-będzie miał się czym w wannie bawić-uwielbia to:tak:
A dla męża to nie wiem czy coś kupie bo i za co:eek:
 
reklama
Wlasnie...mega problem co roku co kupic mezowi pod choinke??:confused2:
najbardziej by go ucieszylo najnowsze subaru legacy w dieslu:-D
Bo jakies perfumy czy bluza-takie banalne.
jakis gadzet do samochodu czy cos w tym stylu??? macie jakies pomysly
Ja juz wlasnie zaczynam myslec o prezentach bo maja do nas przyjechac moi rodzice i dwaj bracia...CO IM KUPIC?? to juz wcale nie wiem:szok:
A mojej kruszynce?? ona jeszcze taka mala,ze bez roznicy jej to;-)
 
Do góry