reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty dla naszych maluszków.

JA dla Sary chce lale Zapf Creation - Setting free a child’s imagination. - Puppe plus wszystko do sprzatania...moze jakies dodatki do lali typu lozeczko czy nosidelko....ona kocha tego typu zabawy wiec napewno bedzie ok....co do lozka ja tez bym chciala juz Sarke do duzego przeniesc takiego klasycznego bo mi kregoslup wysiada jak mam ja zwodowac na wysokosc podlogi przez ta barierke wiec kupie jej po nowym roku jak tylko wrocimy do De.A i jeszcze polskie ksiazeczki takie o zwierzatkach itp tez by sie przydaly.
 
reklama
U nas będą sanki, drewniana kolejka z Ikei, jakieś ciuszki (na szczęście rodzina ma dobry gust :-D) i na razie tutaj pomysły i propozycje się kończą ale mamy jeszcze czas.

Łóżko "dorosłe" kupimy w grudniu przy okazji przeprowadzki.
 
Ja bym wolala jeszcze na dlugo uniknac lalek typu takiego jak pokazala suse.. dzidziusiowe, placzace i nie placzace..koszmarki.

A duze lozko to jeszcze dlugo. Lozeczko jest fajne, wkladam, wychodze i tyle, dziecko spi. Zero schylania bo ona wstaje jak chce wyjsc wiec nie musze sie schylac ;) A w nocy jak placze to biore ja do siebie i mam spokoj.
 
Ninka ma lalę bobasa, ale zupełnie ją on nie interesuje. Za to uwielbia gotować więc jednym z prezentów będzie kuchnia. Będą też chomiki zhu zhu i nie mam pojęcia co jeszcze,
 
Do góry