reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty Gwiazdkowe Czyli Co Przyniesie święty Mikołaj?

hehe ja nie chce nic mowic, ale takiego straszydla jka Laila to dawno nie spotkalam. Tzn nie to zeby ona byla brzydka bo nie, normalna dziewczyna, no moze nie calkiem, bo ten makijaz i ta fryzura, szkoda gadac.
Ni lubie takich ludzi co u wszystkich wszystko widza, a u siebienie. Przeciez wiadomo ze nikt nie jest idealny, a czas biegnie wszyscy sie starzejemy:tak:
 
reklama
Nie, nie masz racji!!! Moja tesciowa i moja szwagierka sa i zawsze beda mlode!!! Jak kiedys matka mojej tesciowej walnela komplement mojej mamie to ta sie prawie ze stara poklocila, bo jak to zeby ktos byl ladniejszy od niej!!! Mowie ci tyle tapety co nosi LKaila to dawno nie widzialam!!! Jestem ciekawa ile ona pudru zuzywa? Ze sluchawki od telefonu to mozna normalnie zdrapywac!!! One uwazaja ze jak ktos sie nie maluje to juz nie jest czlowiekiem!!! A ze ja sie nie maluje czesto to nie jestem wedlug nich odpowiedniakandydatka na zone ich synka i brata!!! Moze troche namotalam ale mysle ze rozumiesz o co mi chodzi!!!
 
Wlsnie takie "gwiazdy" co to sie tapetuja, to wygladaja jak upiory. Nie porownuj swojej mamy i tesciowej. Twoja mam chyba sie za wiele nie maluje, a wyglada jak twoja siostra, a tesciowa, no coz widac ze to juz babcia jest:tak: Ja nie mowie ze makijaz jest zly, ale zle zrobiony, albo wrecz jak w przypadku Laili po prostu nawalony naprawde moze zaszkodzic:tak: Ale niezle sa obie. jak tez Kristi sie tam uchowal, taki normalny, chyle czola:tak:
 
No właśnie-tym bardziej,że był zaplanowanym prezentem...A tak w biegu szukaliśmy czegoś innego dla prababci...
 
no kurde przeciez jak sie zamawia cos przed swietami to chyba wiadomo ze jako prezent, to jesli taka firma nie moze sie wywiazac to nie powinni perzyjmowac zamowienia, albo wczesniej poinformowac, ze nie dadza rady. ale w sumie co ich to kaske dostali,a reszta to juz nie ich zmartwienie:wściekła/y: :eek:
 
reklama
Kochane malutko ale było uciechy :-) :-) ,nie myślałam że to tak dziwnie zabrzmi:zawstydzona/y: :zawstydzona/y: ,Były lata kiedy wogóle nie było prezentów pod choinkę ,dlatego cieszymy się z takich drobiazgów .Dzieciaczki dostały jeszcze teraz szlafroczki,bluzy i Ada sukienkę ,wszystko od siostry męża a ja dokupiłam jeszcze skarpetki i małemu pizamkę ,także gwiazdka była udana a dzieci szczęśliwe
 
Do góry