reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty Gwiazdkowe Czyli Co Przyniesie święty Mikołaj?

AGATKO ważne że zrobiłaś sama a ze z gotowcem ,czy to takie ważne ,przecież wsadziłaś w niego wiele serca .A co do teściowych ,widać jednak ma niedoskonałości urody skoro musi zatuszować kosmetykami twarz.Ja kiedyś sporo się malowałam ,taka była praca ale nie czułam się z tym dobrze i cieszę się że nie musze juz tak tapetować buzi i kłaść kilogramy potem kremu by nawilżyć buzię .Ty jesteś naturalna i długo się nacieszysz zdrowa cerą a teściowa się nie przejmuj kochanie
 
reklama
Agatko olac te tapeciary hehe:laugh2::laugh2:,naturalne jest piekne :-)i nie sposób nałożyć pół kilo pudru na twarz i wyglądać pięknie...dla Nas Ty i Twoja mama jesteście piękne i naturalne i to sie liczy i na każdym zdjęciu wyglądasz młodo i promiennie:tak::tak:
 
Jak już wcześniej pisałam wiktorka dostala od dziadków na gwiazdkę bujawkę.Zastanawialiśmy się czy będzie chciała w niej siedzieć i na szczęście obawy były niepotrzebne bo prezent przypadł małej do gustu :tak:A to wiktorka w jej nowej zabawce:-p
 
No widac że malutka zadowolona z bujaczki! My narazie zrezygnowalismy bo mamy małego niecierpliwca i nawet w krzesełku do karmienia długo nie usiedzi,zaraz chce na rączki!
 
Ja Michalowi kupilam jeszcze jak bylam w Polsce.ksiazke OSHO"Dojrzalosc"..bardzo fajna i madra..poza tym karty powiedzmy do przepowiadania przyszlosci...Maluchowi kupilismy kolejna dostawe ubranek..rozne sliniaki,od mojej siostry dostal koszule z krawatem:)buciki zimowe,kilka ladnych body,i fajna zabaweczke..gwiazdke,ktora spiewa rozne piosenki..takim slicznym glosikiem:)Brian ma radoche..bo to uruchamia sie tylko jak sie grzechocze:)Mojej siostrze kupilismy telefon kom.,reszta prezentow pojechala z wyprzedzeniem do Polski,mama dostala od nas szalik i czapke,i boom boxa(zawsze nie miala z czego puszczac muzyki w kuchni:))i jakies kosmetyki,tata koszule flanelowa,zestaw kosmetykow,tel bezprzewodowy:)nareszcie nie bedzie sterczal w korytarzu pod telefonem jak do niego dzwonie:)hehe...a druga siostra dostala od nas perfumy,top,sweterek,torebka i branzoletki..w komplecie do topu.
Ja dostalam od Michala..cos w stylu AB Gymnic..tylko innej firmy....do cwiczenia miesni brzucha:)(sama sobie zazyczylam)niezle mozna zrobic sobie zakwasy w 10 min:)zobaczymy jaki bedzie efekt,od siostry perfumy "be delicious",od drugiej kosmetyki Loreala,i zestaw pachnidel Esprita:),od rodzicow..dostalam kase:)oni wola zebym sama sobie cos kupila..:)to chyba wszystko jezeli chodzi o prezenty:)
 
A ja wczoraj,niby od Mikołaja,dostałam kalendarz z tymi naszymi gentelmenami...Borys przytargał,to powiesiłam(zamiast zesłorocznych kotów)...A mój mąż tylko zapytał czy w końcu Kaśka Bujakiewicz jakiegoś kalendarza nie przyniesie z kobitkami...Jestem tak zmęczona,że nawet nie miałam siły by go walnąć...
 
reklama
martag, fajna ta lokomotywka z bankami!
Kapcie kupiłam Małej w zeszłym roku podobne w H&M.

Jagusiu bardzo spodobał mi sie ten krokodylek. Bardzo lubie drewniane zabawki i klocki tez super!

Ja tez zrobilam liste dla chrzestnych Kajki.
Chrzestna kupi sanki a chrzestny chyba da pieniazki bo jest w delegacjach non stop a chcial aby Kaja miała cos fajnego i przemyslanego.
 
Do góry