reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty Gwiazdkowe Czyli Co Przyniesie święty Mikołaj?

Oj, prezenty, moj mezus chce kupic dla Mikiego samochod zdalnie sterowany. Tylko ze to chyba bardziej dla niego niz dla dziecka. Pewnie kupimy mu jakas zabawke. Dla meza raczej cos do ubrania. No a reszty nie trzeba;-) bo i tak sami jestesmy. NO ale ten pomysl z kalendarzem mi sie bardzo podoba, to moze zamowie, ale chyba poprosze brata, to zrobi a ja mu sypne jakas keske za to;-) Ale na pomysly czekam, moze jeszcze cos podpatrze:tak:
 
reklama
Kaaala,sęk w tym że mąż ma taka encyklopedię....narazie nie poluje ze względu na brak kaski,cos tam jednak wymyślę z tym prezentem.
martag,mój Darek chciał kupić Oliwierkowi garaż z resorakami,skutecznie mu narazie to wybiłam z głowy,hihi!
 
Moj maz mi dzisiaj oznajmil,ze znalazl na allegro jakis samochod zdalnie sterowany i chce taki pod choinke hehehe:-) ...a jak mu sie znudzi ta zabawka to bedzie dla synka ,ktorego ma w planach tylko ,ze ja nic nie wiem o tym hehe:szok: ..moze szykuje mi jakis prezent pod choinke hihi
Niestety prezenty jak co roku to jest wielka zagadka dla mnie bo nie lubie kupowac co roku tego samego a na dodatek czegos co sie w ogole komus nei przyda..Dla brata wymyslilam,ze mu kupie slownik angielsko -polski albo jakis kurs na plycie bo on siedzie w Anglii wiec mu sie przyda,a wiem ze nie ma..Babusi mojej jak co roku jakis Biovital albo cos podobnego i chcemy jej dac zdjecie Wikuni w jakiejs fajnej ramce....Dla moich rodzicow chcemy kupic nowy aparat telefoniczny bo ten co maja juz ledwo dziala i nic nie slychac,wiem ze chca kupic sobie ale zawsze maja inne wydatki..Dla naszych rodzicow robimy drozsze prezenty a dla calej reszty jakies nie drogie gadzety.. ale jakie to jeszcze nie wiem:-(
 
NO Wiki to widze ze twoj mezus przebil naszych (mojego i Oli), bo nasi to chociaz udaja ze nie dla siebie te zabawki chca;-) A, no i synow juz maja, a twoj dopiero plany:-D
 
OLu ale szalejesz :-D i bardzo dobrze bo ja z Twoich propozycji napewno skorzystam:happy: muzyczny ocean kupiliśmy już dość dawno temu i przyznam że spełnia swoje zadanie znakomicie...potrafi się przy tym bawić i bawić gadac do tego ile wlezie;-)nawet na macie się tyle nie zabawi jak przy tym oceanie:happy:
 
:-) Nie no..Ola...U ciebie to juz Swieta:) Fajne pomysly, ja tez polecam te zabawke do kapieli i chyba niedlugo sama kupie, bo widzialam w akcji u maluszka brata mojego meza. Bawil sie tym chyba do trzeciego roku zycia i oczywiscie nie chcial wychodzic z wanny.

A co do mat, to wydaje mi sie ze warto kupowac takie gdzie dziecko moze sie przewracac i zawsze znajdzie cos do zabawy tez "na ziemi". Te faze spokojnego lezenia na pleckach to juz pewnie wiekszosc z nas ma za soba:)
Aha...a Darek ma dobra lornetke mysliwska? Bo ja ostatnio kupilam mojemu wujkowi...i jak sie cieszyl...bo mial taka stara i prawie nic przez to nie bylo widac ( a on kurcze nic nie ustrzelil).

A ja sie zastanawiam czy kupowac choinke, u nas zawsze musi byc prawdziwa i duza, ale w tym roku jedziemy na Swieta do tesciow i oni na pewno beda miec sliczna choinke i cala dekoracje. A po Swietach moze na kilka dni w gory, wiec chyba szkoda by bylo. No i rozmawialam wczoraj o tym z mezem ( z ktorym zawsze musialam o te choinke boje toczyc, bo on taki "ekolog" i chcial tylko choinke w doniczce na balkonie) a on na to ze koniecznie musi byc, i to duza, bo to pierwdze Swieta malej.:szok: Kurcze, jak to dziecko zmienia czlowieka.

A tak swoja droga to ciesze sie ze mam dziewczynke, bo juz sobie wyobrazam to skrecanie kolejek i zabawe samochodzikami - niby prezent dla synka a jak przyjemnie i wesolo czas mozna spedzic:tak: Lalki mi chyba nie bedzie ubieral (mysle nie o tych Swietach oczywiscie:-D )
 
Super wątek dziewczyny:-) Dla prababci i pradziadka robimy kalendarz z Nadią i wyślemy do Niemiec.Dla moich rodziców mam album ze zdjęciami Nadii ,siostrzyczce kupiłam fotelik dla jej lalki chou chou (używany na allegro bo nowy za drogi).Nadii kupie ocieplacz na nózki do wózka z hauck traxx ,od jednej babci Nadia dostanie komplet naczyń na swoje papu hehe a od drugiej ponoć nocniczek(warjują z tymi prezentami).
My w domciu ustaliliśmy że dla siebie nie kupujemy nic w tym roku gdyż musimy zafundować drogi monitoring do lokalu więc wkładamy pieniążki w bespieczeństwo:-D :-D ;-) ;-) ale jestem z tego bardzo zadowolona bo zawsze nam brakowało i szkoda było kasy a tak zrzuci sie teściowa ,damian no i ja.
 
reklama
Do góry