reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty Gwiazdkowe Czyli Co Przyniesie święty Mikołaj?

Tak Olu:-D :-D :-D 4 letnią.21 lat byłam jedynaczką a jak wychodziłam za mąż to rodzice mi oznajmili że "wydarzyło im sie"pamietam że byłam w szoku:-D :-D :-D
 
reklama
Kaju moja mama myslala ze jest w ciazy w tym samym czasie co i ja!!! Troche dziwnie by bylo i sie nie dziwie ze bylas w szoku!!!
A co do prezentow to wymyslilam ze tesciow wyslemy na basen z sauna i masazem! Oni wszystko maja wiec nawet Kristi stwierdzil ze beda z tago zadowoleni!!!
A mojej mamie zorganizuje plytke tego jakiegos Rubika, bo jej sie podoba a ja nie wiem co to i kto to! Niestety nie wiem jednak co mojemu tacie kupic? Piszcie jeszcze o waszych pomyslach to moze mi cos do glowy przyjdzie!!!
 
Kreciku ale mi podsunelas pomysl.:-) .moze wlasnie mojej mamie jakis karnet na zabiegi kosmetyczne kupie..Chyba bardziej bedzie si ecieszyla niz z tego aparatu telefonicznego tym bardizej,ze nigdy nei byla u kosmetyczki bo zawsze jej szkoda kasy..Basen to raczej odpada u nas bo nie umie plywac hehe:baffled:
 
Nie uwierzycie,ale jak tak ogladalam fotki Olisia i Allanka z gazetami to wpadl mi pomysl prezentu do glowy :tak: hehe..mojej jednej z trzech chrzesnic zrobie prenumerate jej ulubionej gazety,wiem,ze co miesiac bierze kase od mamy i leci kupowac ..wiec napewno sie ucieszy z tej prenumeraty:-) ..co sadzicie dobry pomysl czy raczej kiespki:confused:
 
Ja uwaqzam ze super pomysl Wiki!!! W zeszlym roku chcielismy tesciowi jego gazetke zaprenumerowac ale niestety tej gazety nie prenumeruja!!!
 
A tak poza tym stwierdzilam ze ja zrobie Kristianowi kalendarz z moimi zdjeciami, musze tylko cos pokombinowac i pomyslec o scenerii!!!
 
tak tak Kreciku kalendarz dla mezusia super sprawa i koniecznie w bikini ;)

z prenumerata to super pomysl, sama mojemy Alusiowi zamowilam kiedys prenumerate " magia i miecz" bo sie interesuje fantastyka, a ja dostalam w prezencie prenumerate" twojego stylu" :)

ten muzyczny ocean to suuuper sprawa, chyba Jula dostanie fajny prezent :)
 
Kreciuku,jakbyś mieszkała w Polsce to Piotr Rubik wychodziłby Ci uszami;-) Co stacja radiowa to jakiś jego utwór-tzn.jego kompozycja...

Dziewczynki,a czy któraś już zamówiła kalendarz z linku ,który podała AsiaZ ?Bo ja utknęłam w momencie gdy jest już zrobiony i co dalej???!!!
 
reklama
Do góry