reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty Gwiazdkowe Czyli Co Przyniesie święty Mikołaj?

reklama
Szaleństwo się zaczyna...;-)
martag,mamy takie same skarpetki i lokomotywę:-) Oliś dostał na 1 urodzinki i bardzo mu się podobała!
jagusiu- mnie też bardzo podoba się aligator i ten konik na biegunach:tak:
reamonn-mamy taki sam gust,bo mnie też podobają się te klocki i zebra:-)już jakiś czas temu je oglądałam i chyba pokażemy dziadkom,żeby małemu na Gwiazdkę sprawili,albo sami kupimy za uzbierane pieniążki.
Oliś miał niedawno imieninki i dostał dużo zabawek,wielką ciężarówkę z autkami, Szczeniaczka Uczniaczka, śpiworek pluszowy z kaczuszkowym wzorem do spania, od nas kierownicę z sygnałami dźwiękowymi i melodiami i pieniążki do dziadka na nowe łóżko. Także Mikołajki będą raczej skromne i chyba kupimy ten pistolet z bańkami. Na Gwiazdkę już kupiliśmy garaż z ludzikami i autkami.
 
Jejku widzę że szaleństwo świateczne już ruszyło pełna parą.:-)Ja to nie mam zielonego pojecia co mozna by było kupić moim dzieciaczkom.Oczywiscie napisali juz listy do ŚW. mikołaja OSki dostał juz dwa wielkie auta Wadera,betoniarke i tira,własnie idzie misiowy plecak ,zelazko już ma ,klocki też.Kupiłam specjalnie dla niego choc średnio się nimi bawi .Pojedziemy do Tesco ,moze tam cos znajdziemy.Moje dzieci wybrały już dla siebie Ada-pamietnik dla nastolatki i puzzle a Kamil-straż i piłę łańcuchową:-D:-DMój syn to ma pomysły:-D:-D
SUPER WYBRAŁYŚCIE PRZEZENTY DLA DZIECIACZKÓW A NAJBRADZIEJ PODOBA MI SIĘ SKOCZEK
 
nooo, ta zebra to i nam sie marzy, ale tez nie mamy jej gdzie postawic. Ja nie szaleje z prezentami i tak caly czas cos maly dostaje, no dziasiaj na mikolajki dokupialm mu jeszcze puzzle
Układanka drewniana zwierzątka nowa (273063578) - Aukcje internetowe Allegro
i to wszystko, natomiast pod choinke chce mu kupic ksiazke, taka duza i zeby byly w srodku dzwieki,wiecie, ze cos trzeba nacisnac, przycisnac itd. Moj synek teraz namietnie "czyta " ksiazki, wiec mam nadzieje ze sie wpasuje z prezentem:tak:
 
A Wiktorka zażyczyła sobie od mikołaja lalę:-D opowiadałam jej że jak spadnie śnieg (ciekawe czy spadnie;-)) i ubierzemy choinkę to przyjdzie mikołaj który przynosi prezenty i Wiktorce tez przyniesie dużo prezentów . Spytałam co ma jej przynieśc mikołaj a ona że LALĘ!!! DUŻĄ LALĘ:-D:-D:-D Jeszcze nie potrafi pisac listu do mikołaja ale zamowienia już składa:-) Tak więc lala obowiązkowo, do tego myślimy nad sankami, jakąś kolorową książeczką i zobaczymy co tam jeszcze "mikołaj" podrzuci:tak:;-)
 
Fajny wątek i fajne prezenciki szykujecie dla swoich pociech.:tak:

Mikołajek od moich rodziców na Gwiazdkę dostanie:
INTERAKTYWANA KARETKA POGOTOWIA ŚWIATŁO DŹWIĘK (266759553) - Aukcje internetowe Allegro
a na Mikołajki ciepły kombinezon.

Od nas dostanie dwie drewniane układanki:
VOILA - DREWNIANA UKŁADANKA dla dzieci od 18 m-cy (272342403) - Aukcje internetowe Allegro
VOILA -Układanka drewniana kolorowy KLOWN-PAJACYK (269979563) - Aukcje internetowe Allegro
to na imieninki.

A pod choinką znajdzie jeszcze to:

klamar2 - WADER wytrzymały150Kg samochód Gigant (270707298) - Aukcje internetowe Allegro

I oprócz tego mnóstwo danonków, i słodyczy, a znając moje możliwości kupię mu jeszcze coś. :-p;-):tak::-D Uwielbiam wydawać pieniądze dla Mikiego.

Powiedzcie, że nie jestem głupia i nie zwariowałam. :baffled:
 
Dziewczyny czy któras pamięta z jakiej firmy w zeszłym roku mozna bylo zamówic kartkę świąteczna ze zdjęciem???Ja mam super foto ale tam nie mogę znaleść żadnej kartki świątecznej i już całkiem zgłupiałam.Wiem,że zamaiwałayśmy też kalendarze z tej samej firmy:happy::happy: Ratujcie bo mam sklerozę:tak::-p
 
reklama
Do góry