reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty Gwiazdkowe Czyli Co Przyniesie święty Mikołaj?

I jak tam dziewczyny zakupy prezentowe dla Waszych brzdąców? Kupił już Mikołaj co trzeba?;-) Oliwek dostanie garaż z autkami dla maluchów i pistolet na bańki mydlane-to od nas,teściowa też dała kasę i kazała kupić stoliczek i krzesełka w Ikei do malowania i czytania książeczek,od moich rodziców mają być sanki z oparciem a od reszty rodziny pewnie niespodzianki.
 
reklama
Kaja na Mikołaja dostała od Bogdana rodziny tak duzo zabawek ze nie wiem gdzie mam je chowac (klocki, kręgle, lala, domek sorter, drewniana układanka). A myslalam ze Mikołaj bedzie skromny.

My mamy dla Kajusi na gwiazdke klocki:
FISHER PRICE SUPER KLOCKI Z SERII POPONZ !!!! (270829818) - Aukcje internetowe Allegro

Myslalam o tym skoczku miesiac temu i wtedy kosztowal on 159 zł. Niesamowite co Świeta robią z cenami teraz jest 2 razy drozszy! Jednak mamy za malo miejsca wiec zrezygnowalismy z niego.

W niedziele z Norwegii wraca chrzestny Kaji i juz zapowiedzial sie z prezentami.
 
Wiki napisze Ci w niedziele bo przed wyjazdem nie do konca mi wytlumaczyl.
Ogladalam zdjecia, pieknie... niedaleko jakiegos portu. Znajduje sie tam firma ktora produkuje wode VOSS. Mirek jest tam aktualnie managerem rozruchu (montowali nową tasme). Mysle ze wiesz co to za woda. Jest ona produkowana tylko w Norwegii i przeznaczona dla VIPow. 1 butelka 0,7l kosztuje ponad 35euro.
Ostatnio probowałam tej złotej wody ;)
 
Super prezenty:-DStrasznie mi się podoba ten skoczek ,jednak dla nas to za wysoka cena.może po świetach ,spadnie to się skusimy:-)
A pod choinkę córa dostanie puzzle,Kamilowi się rozglądam za plecakiem ,oboje dostaną pantofle a oskarek to nie mam pojęcia ,on uwielbia zabawki kamila ,dlaniego to istne królestwo zabawek ,choć więcej tam części:-Dzabawek
 
reklama
Macie super pomysly na prezenty dla dzieciakow! Od nas Maryska dostanie konia na biegunach:tak:. To taki troche niepraktyczny i ryzykowny prezent, bo moze sie szybko znudzic, ale Mary kocha konie, a my z mezem zgadalismy sie co do tego, ze zawsze strasznie chcielismy miec takiego konia i nikt nigdy nam go nie kupil:sorry2:.
Poza tym zamowilismy od bliskich lalke niemowlaka i kolyske dla tej lali. Poza tym nie chce dla Maryski zadnych innych zabawek, bo mam wrazenie, ze sa one na chwile, a potem leza w kacie. Mowie wiec wszystkim, zeby kupowali cos do pokoju Marysi - np. obrazki, albo jakies aniolki do powieszenia.
 
Do góry