reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty Gwiazdkowe Czyli Co Przyniesie święty Mikołaj?

OlaPio

Lipcówka'06 mama Olisia
Dołączył(a)
2 Styczeń 2006
Postów
6 168
Miasto
Płock/Legionowo
Dziewczyny,czy już rozglądałyście się za prezentami dla waszych dzieciątek? Jakie macie pomysły na Gwiazdkę? A może podpowiecie co mozna kupić rodzince,jakieś np niebanalne ale też niedrogie upominki?

Ja napewno kupię Oliwierkowi jakąś super zabawkę,własnie zaczynam się rozglądać,poza tym ma już obiecane krzesełko do karmienia od dziadków i zastanawiam się nad flipperem do kąpieli...podobają mi sie też kąpielowe zabawki. Dla rodziców fajny prezent to np album z fotkami ukochanego wnusia czy wnusi.
Podpowiadajce,podawajcie linki,wszystkie pomysły mile widziane!:-)
 
reklama
Olu wyprzedzilas mnie bo wlasnie mialam pytac o prezenty Bozo Narodzeniowe...watek jest super:-) wiec napewno bede pisala jak tylko cos mi przyjdzie do glowy..no a narazie to nie mam pomyslu zadnego:-( ...co to jest flipper do kapieli? a nie jeden pomysl mam,dla dziadkow chcemy zrobic kalendarz na 2007 rok ze zdejciami Wikuni,widzialam u kuzynki i wyglada naprawde super;-)
 
Olu , popierwsze wspanialy pomysl z tym watkiem!!!
Co do prezentu dla Allanka to tatus juz na poczatku ciazy krzyczal ze nie wazne jaka plec dziecka ale dostanie CARERRA Bahn, czyli taki tor na autka porsche! Jakos do tej pory nie widac tej tzabawki wiec moze na swieta nasz synus sie tego doczeka, nie wiadomo!!!
Ale problem jest z reszta rodziny!!! Moi rodzice nie maja duzych wymagan wiec z nimi nie bedzie problemu! Pojde do sklepu i cos znajde, ale moja tesciowa robi takie Show przy rozpakowywaniu prezentow jak mala dziewczynka, wszyscy musza widziec i najlepiej jeszcze jakby cena na tym byla!!! Nie mam pojecia tez co tesciowi bo jemu to sie nic nie podoba!!!
Dawajcie dziewczynki jakies idee, moze sprawdza sie i u nas!?
 
no święta idą dużymi krokami:-) a u mnie tez jak co roku problem z pomysłami na prezenty(najgorzej z teściami jak u krecika:laugh2:).
Wiki super pomysł z tym kalendarzem-moi rodzice bardzoby sie ucieszyli -wiesz moze gdzie mozna zamówić cos takiego- nie wiem czy kiedyś na allegro nie natknęłam sie na coś takiego, musialabym sprawdzic.
Wiem ze na allegro mozna dostac masę gipsową do odciśnięcia stópki i rączki maluszka i tez mozna to kupic razem z ramką na zdjęcie.
Teściom nie mam pojecia co kupić bo oni wszystko mają a jak czegoś potrzebują to idą do sklepu i kupują:baffled:a teściowa jak jej sie nie spodoba prezent to potrafi to powiedziec:wściekła/y:
 
Tak sobie myślę że fajnie mieć dużą rodzinę ale jak trzeba kupować prezenty to już mniej fajnie:-pJa mam 3 siostry(każda ma męża i dzieci) mój mąż 2 siostry (też z rodzinami)+rodzice...o rany!!!Tak już myślałam żeby kupować prezenty tylko rodzicom i dzieciakom , ale u męża w rodzinie to nie przejdzie:no:zaraz byłaby wielka obraza:baffled::confused:
 
reklama
Asiu super pomysl z tymi wisiorkami mi osobiscie sie podoba i bylabym zadowlona gdyb cos takiego dostala:-) ...Corsini mnie wyprzedzila z odpowiedzia hehe ale ja jeszcze widzialam,ze mozna zamowic taki kalendarz w Kodaku tylko cena byla jako duzo wyzsza
Zawsze chcialam miec taka liczna rodzine i wspolnie spedzac swieta super,tak rodzinnie i wesolo..ale faktycznie problemem sa prezenty,a jeszcze jak sie ma tyle dzieci w rodzinie to faktycznie wydatek nie jest maly..:-(
 
Do góry