reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty na mikołajki i święta

reklama
Witam mam takie pytanko moja Izunia w grudniu skończy 3 miesiące i zastanawiam się nad kupnem prezentu na święta ale brakuje mi pomysłu prosze doradzcie coś.:biggrin2:
 
Prezent dla trzymiesięcznego dziecka to nie problem. I tak jeszcze nie za wiele rozumie, nie potrafi się bawic ani sie nie ucieszy z prezentu. Ja mam w tym roku wyzwanie bo Adaś w grudniu skończy 2 latka. Uwielbia dostawać prezenty, ale jak już mam wydać kasę to nie na kolejne autko które zaraz mu sie znudzi.
Proponuję mate edukacyjną (wybór jest ogromny), leżaczek (jeśli jeszcze go nie masz), karuzelkę do łózeczka lub jakieś ubranka.
 
Prezent dla trzymiesięcznego dziecka to nie problem. I tak jeszcze nie za wiele rozumie, nie potrafi się bawic ani sie nie ucieszy z prezentu. Ja mam w tym roku wyzwanie bo Adaś w grudniu skończy 2 latka. Uwielbia dostawać prezenty, ale jak już mam wydać kasę to nie na kolejne autko które zaraz mu sie znudzi.
Proponuję mate edukacyjną (wybór jest ogromny), leżaczek (jeśli jeszcze go nie masz), karuzelkę do łózeczka lub jakieś ubranka.
zgadzam sie co do prezentów.dodam że jeszcze możesz kupić książeczkę i mu zacząć czytać.a to że się nie ucieszy z prezentu to nie ma nic to rzeczy.to są jego pierwsze świeta,i nie ważne czy je rozumie nie ważne że ich nie zapamięta.moja mała na świeta będzie miała 8miesiecy a ja jej tort zamówiłam w kształcie choinki z napisem "Pierwsze święta Olivkii".Jestem tak podjarana tym że spędzimy po raz pierwszy świeta!i też nie ważne że ona tego nie zrozumie,ale kiedyś obejrzy zdjęcia i zobaczy jak to było.pozdrawiam
 
zgadzam sie co do prezentów.dodam że jeszcze możesz kupić książeczkę i mu zacząć czytać.a to że się nie ucieszy z prezentu to nie ma nic to rzeczy.to są jego pierwsze świeta,i nie ważne czy je rozumie nie ważne że ich nie zapamięta.moja mała na świeta będzie miała 8miesiecy a ja jej tort zamówiłam w kształcie choinki z napisem "Pierwsze święta Olivkii".Jestem tak podjarana tym że spędzimy po raz pierwszy świeta!i też nie ważne że ona tego nie zrozumie,ale kiedyś obejrzy zdjęcia i zobaczy jak to było.pozdrawiam

U nas to samo na swieta 8 mies, czlowiek sie stresuje. Kupilam przebranie Gwiazdora mam tez skarpetke na kominek gdzie napisane jest " baby first christmas" taka fajna niebieska. To oczywiste ze chce sie jak najlepiej wyprawic po to by mogla sobie dzidzia opejrzec za kilka latek.
Co do prezentow moj G mowil ze jego mama przez 3 lata dostawala ten sam prezent:tak:. Taka lalke , wiadomo inne czasy ale nawet:-D

tesiunia- Jak nie masz to moze taka mate do zabawy. Polecam sa dobre.
 
Dziękuje za fajne rady na pewno z nich skorzystam :-). A propos zdjęć miło mieć pamiątkę z pierwszych wspólnych świąt na pewno będą one niezapomniane pozdrawiam:tak:
 
moja uwielbia skoczka ale ma pól roku wiec na takie 3 miesięczne to srdnio
ale kupiłabym taka ramkę z glina i odbbiłabym rączkę i nózkę w ramach pamiątki :-) no i fajna ksiazeczka z elemantami szeleszczącymi itp :-)
 
reklama
Do góry