reklama

Prezenty na roczek

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2008' rozpoczęty przez Izabelka, 13 Maj 2009.

1. Izabelka

Izabelka Oski i Wercia

wiem,ze jeszcze troszke czasu,ale my szybciej obchodzimy i wszyscy mnie molestuja co kupic, a ja pojecia nie mam, bo sporo rzeczy Wera ma po bracie
    moje typy
    WÓZEK DLA LALI
    JEŹDZIK

pomóżcie ;-);-);-);-)

2. survivor26

survivor26 Mamy lipcowe'08

Ja od mamy zażyczyłam sobie dla Florki lalkę. Jeździk rozważam, bo wszyscy zachwalają, aczkolwiek nie mam pojęcia, gdzie miałaby Florka nim w naszym zagraconym mieszkaniu jeździć.
    Inne typy jakie mam, to:

- kredki dla maluchów - widziałam w katalogu Mothercare, ale w sklepie nie ma...
    - książeczki dźwiękowe, albo takie z okienkami do otwierania (są w Empiku Fischer Price'a),
    - coś do fotelika samochodowego, moze taka kierownica, jak Tosika polecała
    - zabawki do kąpieli
    no i ja Florce usiłuję ustrzlić snipem tańczącego Misia w dużym niebieskim domu - ale to tylko dla zagorzałych fanów ;-)

My raczej dużych prezentów kupować nie będziemy, bo to i tak na chwilę i mała szybko wyrośnie...

...ale jakbym kupowała bardziej dla siebie niż dla małej to bym domek dla lalek albo wypasioną kolejkę kupiła:-):-)

3. reklama
  4. Fredka

Fredka Fanka BB :)

Ja myślałam o:
    -jeździku lub rowerku z taką obręczą
    -krzesełku uczydełku z Fishera ale to trochę na wyrost
    - zabawkach z dopasowywaniem kształtów
    -huśtawce
    i tak jak pisała Surv zabawki do kąpieli lub wypasione książeczki

5. Izabelka

Izabelka Oski i Wercia

Sur\v a jakie to sa kredki? jakies specjalne?

6. survivor26

survivor26 Mamy lipcowe'08

Izabelka, to jest takie cuś: ELC baby scribbler - pink : mothercare
    Moim zdaniem swietna sprawa, pamiętam że moja najstarsza siostrzenica już od roczku bazgroliła wszystkim co się dało, ale wtedy jeszcze takich wynalazków nie było.

W ogóle MC ma takie fajne pomysly na zabawki i cenowo zbliżone do FP czy innych firm, tylko kurde w naszym sklepie jest ich może z 1/100 tego co w katalogu:baffled:

Wracając dla lalek, jakby ktoś miał za dużo pieniędzy tudzież ochotę na nowego niemowlaczka, który nie ryczy non stop, to proszę bardzo: MATEA - śliczna lala REBORN-NOWORODEK -jak żywa (634594676) - Aukcje internetowe Allegro
    :-):-):-)

Ostatnia edycja: 13 Maj 2009
  7. pabla27

pabla27 Fanka BB :)

my prawdopodobnie kupimy Lenie taki wózek z klockami:
    WÓZEK Z KLOCKAMI BOIKIDO - zabawki edukacyjne - Bystrzaki.pl - sklep internetowy z zabawkami edukacyjnymi dla dzieci

a od chrzestnego chciałabym coś w tym stylu:
    STOLIK DO NAUKI LICZENIA BOIKIDO - zabawki edukacyjne - Bystrzaki.pl - sklep internetowy z zabawkami edukacyjnymi dla dzieci
    tylko może być prostsze i tańsze, bo widziałam na allegro podobne i tańsze.

Chrzestna kupuje rowerek - tego typu co pełno ich jeździ.

od innych osób też książeczki z jakimiś dźwiękami najlepiej, ta kolejka z kulkami MULA z ikei mi się podoba, o jeździku myślałam ale chyba nie chcemy no bo już ten wózek będzie co my kupimy, moze jako pchacz służyć, do tego rowerek, więc dużo jeżdżących rzeczy a miejsca w mieszkaniu brak:sorry2:
    a na dzień dziecka kupimy pewnie drewniane klocki.

a zobaczcie jakie fajne pchacze/jeździki są - tylko jak dla mnie to za drogo :-(
    ale desing mają rewelacja!!
    http://www.orlinkowo.home.pl/

Ostatnia edycja: 13 Maj 2009
  8. liwus

liwus Mama Rozalki i Adasia :)

Ja w zamiarze mam kupić :
    -STOLIK EDUKACYJNY DREWNIANY : EDUKACYJNY, DREWNIANY STOLIK BOIKIDO! ALE ZABAWA! (634787804) - Aukcje internetowe Allegro
    Poza tym :
    - COŚ DO CIĄGNIĘCIA :
    BOIKIDO*samolot z odgłosami do ciągniecia* 18m+ (632861380) - Aukcje internetowe Allegro
    - I COŚ DOBRE NA LATO :
    -piaskownica
    - zabawki do piasku
    -mały basenik : BASENIK PALEMKA FIRMY INTEX (633757654) - Aukcje internetowe Allegro ( w lecie z wodą , zimą z piłkami suchymi )

No i też oczywiście poluję na książeczki takie dźwiękowe tzn. co po prawej stronie strony :-) są rysunki np.krowy , konia etc. i wydają one dźwięki
    Ponadto klocki i inne rzeczy do układania.

9. KATE23

KATE23 Lipcowa Mama:)

10. reklama
  11. Pearl07

Pearl07 Fan(ka)

My najprawdopodobniej kupimy Szymonowi jezdzik bo bardzo mu sie podobal u znajomych ale nie wiem jaka firma bo jesczez nie obczailam. i napewno chcemy kupic jaksa wypasiona kolejke ale to bardziej w formie pamiatki z pierwszych urodzin. no i jakies ksiazeczki napweno bo on je po prostu uwielbia. poleca wszelkie zabwki z Ikei:tak:

12. kicrym

kicrym Mamy lipcowe'08

Ja wsumie nie wiem co kupimy na roczek, i tak mały dostał już sporo zabawek wcześniej- pchacz, rowerek itp:sorry2:
    Bardzo mi się podoba ten stolik co Pabla wkleiła i te zabawki do ciągnięcia:tak:
    ale nie wiem jak z kasą bedzie, bo jeszcze na wakacje jedziemy no i teraz fotelik i wózek kupiliśmy:dry:
    Od chrzestnych pewnie kasę bo tak naprawede to mały wszytsko ma:baffled:

Poleć forum