reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty na roczek

Izabelka

Oski i Wercia
Dołączył(a)
2 Kwiecień 2005
Postów
12 105
wiem,ze jeszcze troszke czasu,ale my szybciej obchodzimy i wszyscy mnie molestuja co kupic, a ja pojecia nie mam, bo sporo rzeczy Wera ma po bracie
moje typy
WÓZEK DLA LALI
JEŹDZIK


pomóżcie ;-);-);-);-)
 
reklama
Ja od mamy zażyczyłam sobie dla Florki lalkę. Jeździk rozważam, bo wszyscy zachwalają, aczkolwiek nie mam pojęcia, gdzie miałaby Florka nim w naszym zagraconym mieszkaniu jeździć.
Inne typy jakie mam, to:

- kredki dla maluchów - widziałam w katalogu Mothercare, ale w sklepie nie ma...
- książeczki dźwiękowe, albo takie z okienkami do otwierania (są w Empiku Fischer Price'a),
- coś do fotelika samochodowego, moze taka kierownica, jak Tosika polecała
- zabawki do kąpieli
no i ja Florce usiłuję ustrzlić snipem tańczącego Misia w dużym niebieskim domu - ale to tylko dla zagorzałych fanów ;-)

My raczej dużych prezentów kupować nie będziemy, bo to i tak na chwilę i mała szybko wyrośnie...

...ale jakbym kupowała bardziej dla siebie niż dla małej to bym domek dla lalek albo wypasioną kolejkę kupiła:-):-)
 
Ja myślałam o:
-jeździku lub rowerku z taką obręczą
-krzesełku uczydełku z Fishera ale to trochę na wyrost
- zabawkach z dopasowywaniem kształtów
-huśtawce
i tak jak pisała Surv zabawki do kąpieli lub wypasione książeczki
 
Izabelka, to jest takie cuś: ELC baby scribbler - pink : mothercare
Moim zdaniem swietna sprawa, pamiętam że moja najstarsza siostrzenica już od roczku bazgroliła wszystkim co się dało, ale wtedy jeszcze takich wynalazków nie było.

W ogóle MC ma takie fajne pomysly na zabawki i cenowo zbliżone do FP czy innych firm, tylko kurde w naszym sklepie jest ich może z 1/100 tego co w katalogu:baffled:

Wracając dla lalek, jakby ktoś miał za dużo pieniędzy tudzież ochotę na nowego niemowlaczka, który nie ryczy non stop, to proszę bardzo: MATEA - śliczna lala REBORN-NOWORODEK -jak żywa (634594676) - Aukcje internetowe Allegro
:-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
my prawdopodobnie kupimy Lenie taki wózek z klockami:
WÓZEK Z KLOCKAMI BOIKIDO - zabawki edukacyjne - Bystrzaki.pl - sklep internetowy z zabawkami edukacyjnymi dla dzieci

a od chrzestnego chciałabym coś w tym stylu:
STOLIK DO NAUKI LICZENIA BOIKIDO - zabawki edukacyjne - Bystrzaki.pl - sklep internetowy z zabawkami edukacyjnymi dla dzieci
tylko może być prostsze i tańsze, bo widziałam na allegro podobne i tańsze.

Chrzestna kupuje rowerek - tego typu co pełno ich jeździ.

od innych osób też książeczki z jakimiś dźwiękami najlepiej, ta kolejka z kulkami MULA z ikei mi się podoba, o jeździku myślałam ale chyba nie chcemy no bo już ten wózek będzie co my kupimy, moze jako pchacz służyć, do tego rowerek, więc dużo jeżdżących rzeczy a miejsca w mieszkaniu brak:sorry2:
a na dzień dziecka kupimy pewnie drewniane klocki.

a zobaczcie jakie fajne pchacze/jeździki są - tylko jak dla mnie to za drogo :-(
ale desing mają rewelacja!!
http://www.orlinkowo.home.pl/
 
Ostatnia edycja:
Ja w zamiarze mam kupić :
-STOLIK EDUKACYJNY DREWNIANY : EDUKACYJNY, DREWNIANY STOLIK BOIKIDO! ALE ZABAWA! (634787804) - Aukcje internetowe Allegro
Poza tym :
- COŚ DO CIĄGNIĘCIA :
BOIKIDO*samolot z odgłosami do ciągniecia* 18m+ (632861380) - Aukcje internetowe Allegro
- I COŚ DOBRE NA LATO :
-piaskownica
- zabawki do piasku
-mały basenik : BASENIK PALEMKA FIRMY INTEX (633757654) - Aukcje internetowe Allegro ( w lecie z wodą , zimą z piłkami suchymi )

No i też oczywiście poluję na książeczki takie dźwiękowe tzn. co po prawej stronie strony :-) są rysunki np.krowy , konia etc. i wydają one dźwięki
Ponadto klocki i inne rzeczy do układania.
 
My najprawdopodobniej kupimy Szymonowi jezdzik bo bardzo mu sie podobal u znajomych ale nie wiem jaka firma bo jesczez nie obczailam. i napewno chcemy kupic jaksa wypasiona kolejke ale to bardziej w formie pamiatki z pierwszych urodzin. no i jakies ksiazeczki napweno bo on je po prostu uwielbia. poleca wszelkie zabwki z Ikei:tak:
 
reklama
Ja wsumie nie wiem co kupimy na roczek, i tak mały dostał już sporo zabawek wcześniej- pchacz, rowerek itp:sorry2:
Bardzo mi się podoba ten stolik co Pabla wkleiła i te zabawki do ciągnięcia:tak:
ale nie wiem jak z kasą bedzie, bo jeszcze na wakacje jedziemy no i teraz fotelik i wózek kupiliśmy:dry:
Od chrzestnych pewnie kasę bo tak naprawede to mały wszytsko ma:baffled:
 
Do góry