reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty na roczek

Renia, teatrzyk wypasiony:tak:
Powiem Ci, że samochodziki nie są takie złe. Piszę o resorakach, które zajmują stosunkowo mało miejsca (u nas już dużo, bo jest wielkie pudło:dry:). Ostatnio Miki zadziwił mnie swoją inwencją twórczą - resoraki zostały wykorzystane na wszystkie możliwe sposoby, tzn. układał je kolorami, parami, markami i tworzył z nich różne kształty. W szoku byłam. Praktycznie nie jeździ nimi, tylko układa:tak:
 
reklama
Renia teatrzyk super, już wiem do kogo się zwrócę jak będę robić jakieś przedstawienie w przedszkolu:-p:tak::-D
Kasia u nas narazie resoraki służą do pchania do buzi, ale ja uwielbiam te małe samochodziki i mam nadzieję że Kuba będzie takim mądrym chłopczykiem jak Twój Mikuś:tak:i będzie je wykorzystywał do własnie takich zabaw:tak:
 
Dziękuję za podpowiedź w sprawie zakupu osiołka - faktycznie jeszcze sie wstrzymam, może kupię na Gwiazdkę.

Teatrzyk piękny tylko jak dla mnie za drogi. Pokażę dziadkowi mojej Oli i zrobi jej sam :-)
 
młoda wczoraj dostała gawędziarkę od babci..akurat pocztą przyszła i już dostała urodzinowo...
Opad szczeny doslowny...nawet dzisiaj jak czekała na mleko to cisza jak makiem zasiał (a zazwyczaj jest skrzypienie jak słyszy mieszanie w butelce) i teraz cały czas ją męczy..:tak::tak::tak::tak:...niesamowite
aaa i przypomniało mi się zdanie któregoś pana ze zlotu...że jedna laska wychowa wszystkie nasze dzieci:-D:-D:-D:-D bo gąsienica śmieje się dokładnie tak jak garnuszek:tak: (się pani musiała nagadać i naśpiewać.. a właśnie, gąsienica śpiewa różne piosenki też więc jak wasze dzieci bardzo lubią piosenki to polecam:tak::tak::tak::tak::tak:
 
Andula ciekawe to jest nie powiem,ale zależy od dziecka,bo jedno się chwilę pobawi i oleje,a inne cały dzień przy tym posiedzi.Fajna zabawa,świeci, gra różne melodie i zwierzątka odgłosy wydają.Są 3 opcje muzyczne,gdzie w jednej samemu się gra.W sumie ok,ale ta cena:szok: nie wiem ,może ja jakaś nie teges,bo się przyzwyczaiłam do cen w UK,ale na Allegro może warto kupić.
 
Madziu dzieki na allegro widzialam i jest okolo 50 zl taniej wiec do przezycia ale fakt faktem w Uk duzo taniej zabawki wychodza:tak:Wiem ze zly watek ale tak wogole jak Wam sie zyje w Pl nie zalujecie powrotu??
 
reklama
Napewno nie żałujemy powrotu,słuszna decyzja.W sumie dopiero się rozkręcamy,bo po przyjeździe wpadliśmy w zamieszanie weselne,później remontowo roczkowe,ale jest fajnie:tak:,całkiem inaczej jak się cały dzień samemu w domu nie siedzi.Narazie wszystko na +,może z czasem wyjdzie różnica materialna,a może i nie,to się okaże.Jesteśmy zadowoleni z decyzji,ale też nie żałujemy ,że w UK byliśmy,bo jednak doświadczenie życiowe niezłe.A wy chyba też nie żalujecie co?
 
Do góry