reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty na roczek

fajny ten szczeniaczek uczniaczek:tak:bedzie pomysl prezentowy dla babci albo dziadka;-)
melodyjki z wszystkich wygrywajek tez znam, niestety po angielsku:baffled:
 
reklama
renia mój M też o quadzie wspominał:baffled:ale wybiłam mu to z głowy:-D
kurcze my nie mamy garnuszka:baffled:a wdać dzieci się tym lubią bawić więc może coś z takich "śpiewających" zabawek małemu kupimy:sorry2:
ja znowu śpiewam Fasolki:-Dkupiłam małemu tą płytę " the best kids ever"(jeszcze jak w ciąży byłam:cool2:) i tam same przedszkolne przeboje:-D
 
Kicrym, w przypadku Florki bardziej jej się podoba możliwość wkładania i wyjmowania przedmiotów niż same melodyjki, więc wydaje mi się, że zwykły sorter też by starczył....:tak:

Apropos pioseneczek, to może chce któraś z Was czadowe chińskie pianinko wygrywające melodie ala syntezator zespołu Top One?:-) Jako bonus ma przyciski z odgłosami zwierzątek gospodarczych... wszystkie bez wyjątku robią "baaa" strasznym głosem przepitego barana... głośno robią... dostała Florcia od kuzynki męża, młodej osoby nieposiadającej dzieci, w związku z czym nie zdającej sobie sprawy, jak wielką krzywdę nam uczyniła:-p:-D
 
Pabla oglądałm ta książeczke w realu bo chciałam małemu na gwiazdkę kupić ale M stwierdził że za mały i nie kupiliśmy, ale byłam miło zaskoczona:tak:jak twoja Lenka siedziała i się bawiła to może Kubie też by przypasowała bo on tez taki rozbrykany jak Towja Lenka;-):-D
 
Kicrym - Lenie się bardzo podobała, wprawdzie jako że ona ma robaki w tyłku to nic jej nie utrzyma długo przy zabawce, ale widziałam że była zachwycona. A koleżanki córeczka ma 1,5 roczku i koleżanka mówiła że to bardzo dobra zabawka - że mała do tej pory się nią bawi. Moja 2 letnia siostrzenica też zreszta, więc chyba kupię tą książeczkę.
 
Surv, ja podziękuję ;-) Mamy organki, które swego czasu pożyczyłam koleżance - córcia sobie upatrzyła i rodzice nie mieli wyjścia. I ostatnio jak u niej byliśmy, to prawie błagała, żebym je zabrała z powrotem:-p Zabrałam i ... leżą na wysooookiej półce:-p

Pabla, no widzisz. Olga też się bawiła u koleżanki tą książeczką, ale ... bez zachwytu:sorry2: I bądź tu człowieku mądry. Jak nic trzeba wypróbowywać zabawki w sklepie. A najlepsza byłaby wypożyczalnia zabawek:-p
 
ja z melodyjek ze Szczeniaczka bardzo lubię "Pan Pająk się wspina" i "Abc..":-D:-D:-D:-D a Fasolek często słuchamy - trochę popiratowałam w Necie i mamy ściągnięte wszystkie albumy Fasolek:-p
 
Kate, abc... to ulubiona i jedyna piosenka Mikiego:-D Wyje ją non stop i cały czas powtarzam, że liczę na przedszkole i nowy repertuar;-):-D
 
reklama
Kasia w przedszkolu repertuar jest fascynujący, Ola co któryś dzień przynosi nową piosenkę, ale najlepsze jest to że ostatnio przypomniały się jej kolędy i je śpiewa :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry