reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Prezenty na rożne okazje - nasze pomysły

czarnulka22

mamusia Kiki i Emi
Miasto
Czeladź
Rozwiązania
0
hogata ciessze sie ze ci sie podoba mój prezent dla córeczki :) Jestem pełna podziwu że twoje maleństo zaczyna już raczkować :) Moja Wiki jeszcze dobrze nie potrafi nawet sama usiąść :(

A dla siebie nie wiem czy coś kupie :) a moze.... ;)

reklama

easy1978

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja męzowi nową płytę KULTu a właściwie jest w komplecie CD i DVD.
Reszcie rodzinki z braku kasy prezentów nie robię.
A sama co dostanę to nie wiem... ;)

Agatka

Rozwiązania
0
Ja na razie obkupiłam głównie córcię ;D Mam już garnuszek na klocuszek, klocki sensoryczne (dwa rodzaje), świat odkryć i takie coś z chicco, co trudno opisać (lusterko, do tego jakby pianinko i to się wiesza na łóżeczku z boku). Ponieważ mąż kupił jeszcze więcej ::), dziecko chyba się nieźle zszokuje w Wigilię.Ale to w końcu jej pierwsze święta. Zresztą my zawsze sobie dajemy mnóóóóóóstwo prezentów, takie rodzinne zboczenie 8)
Dla mamy kupiłam śliczną broszkę-motyla i kilka książek. A główny prezent to kalendarz z Majką, jest po prostu prześliczny i sama bym taki chciała - na pewno babcia będzie z radości skakała pod sufit :laugh: Zamawiałam na superfoto.pl, naprawdę polecam - błyszczący porządny papier, zdjęcia świetnie wyszły, bardzo ładny layout.

Co do reszty muszę pogłówkować.

hogata

czerwcowe mamy 2005
Miasto
Szczecin :)
Rozwiązania
0
a ja wymyśliłam dla mamy:

w sklepie z róznymi rodzajami herbat sa piękne filiżanki ze spodkami, często tez ładnie zapakowane w pudełko a ...do tego jakas smaczna herbatka ... co wy na to?

MADZIKK29

Miasto
Kielce
Rozwiązania
0
Aha jeszcze fajnym prezentem może być ostatnia płyta Golec Uorkiestra z kolędami i pastorałkami góralskimi,ja chyba kupię taką dla taty

hogata

czerwcowe mamy 2005
Miasto
Szczecin :)
Rozwiązania
0
Żeby łatwiej było nam przeglądać nasze pomysły na prezenty , zakłądam ten wątek. A wybrac dobry prezent to sztuka...ja jeszcze nie wiem do końca co Kalinie kupić. Jestem za rowerkiem ale zobaczymy.

Piszcie!

MADZIKK29

Miasto
Kielce
Rozwiązania
0
reklama
Do góry