reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

Prezenty na rożne okazje - nasze pomysły

MADZIKK29

Fanka BB :)
Miasto
Kielce
Rozwiązania
0
Ja kupiłam kolejkę z fisher pricea na allegro za 99zł...a w smyku są po 200zł!

reklama

hogata

czerwcowe mamy 2005
Miasto
Szczecin :)
Rozwiązania
0
April ... garnuszek jest superowy (kolezanka córeczce kupiła).... moja Kalina była nim szczerze zainteresowana ;)

A piesek juz w połowie drogi do nas:)

wronka

czerwiec05`, kwiecień2010
Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
U nas też bedzie na urodzinki...piesek-od rodziców...a rowerek od chrzestnego... ;D

M

magdak25

Gość
Czesc dziewczyny:)
Widze ze nie tylko ja mam problem co kupic mojej coreczce na roczek.
Takz myslalam o rowerku, a raczej takim samochodziku wielo funkcyjnym. Trudno jest wybrac zabawke ta najwlasciwsz dla dziecka, gdy pulki w sklepach uginaja sie pod towarem tego typu..
A co z przyjeciem? zapraszcie duzo gosci?
W jednej z ksiazek wyczytalam aby nie robic zbyt duzego zamieszania, gdyz dziecko moze to zle zniesc
Pozdrawiam

D

dawidowa

Gość
Mnie też cała rodzina się pyta co mu kupić,a ja nie wiem ??? On ostatnio zabawkami się wogóle nie bawi :( Jeździk dostał na dzień dziecka,ale też nie jest szczególnie nim zaintresowany.On to tylko chce chodzić za rączki i do telewizora,do drzwi itp. To są najlepsze zabawy.I co ja mam tym gościom powiedzieć ???

magdak25 pisze:
A co z przyjeciem? zapraszcie duzo gosci?
W jednej z ksiazek wyczytalam aby nie robic zbyt duzego zamieszania, gdyz dziecko moze to zle zniesc
Pozdrawiam
Ja dziś właśnie byłam na roczku chrześniaka,było dużo osób i on był wystraszony.Ale mój to się szybko oswoił i później już chodził z każdym.U mnie będzie skromnie,chrzestna z rodziną,dziadkowie,pradziadkowie i ciocia.Razem z nami 14 osób.

reklama

Kasia77

czerwcowe mamy 2005
Rozwiązania
0
J atez caly czas mam problem co kupic Łukaszkowi na urodzinki, bo wiekszosc zabawek lezy a on nie chce sie nimi bawic. Najfajniejszy jest telewizor, ktory mozna oklepywac, sprzet grajacy i oczywiscie przewody od komputera :laugh:

A przyjecie urodzinowe tez nie bedzie wystawne 15 osob, czyli najblizsza rodzina i zupelnie brakuje mi koncepcji jak to wszystko urzadzic i co przygotowac...

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry