reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty na rożne okazje - nasze pomysły

hogata ciessze sie ze ci sie podoba mój prezent dla córeczki :) Jestem pełna podziwu że twoje maleństo zaczyna już raczkować :) Moja Wiki jeszcze dobrze nie potrafi nawet sama usiąść :(

A dla siebie nie wiem czy coś kupie :) a moze.... ;)
 
reklama
Ja męzowi nową płytę KULTu a właściwie jest w komplecie CD i DVD.
Reszcie rodzinki z braku kasy prezentów nie robię.
A sama co dostanę to nie wiem... ;)
 
Ja na razie obkupiłam głównie córcię ;D Mam już garnuszek na klocuszek, klocki sensoryczne (dwa rodzaje), świat odkryć i takie coś z chicco, co trudno opisać (lusterko, do tego jakby pianinko i to się wiesza na łóżeczku z boku). Ponieważ mąż kupił jeszcze więcej ::), dziecko chyba się nieźle zszokuje w Wigilię.Ale to w końcu jej pierwsze święta. Zresztą my zawsze sobie dajemy mnóóóóóóstwo prezentów, takie rodzinne zboczenie 8)
Dla mamy kupiłam śliczną broszkę-motyla i kilka książek. A główny prezent to kalendarz z Majką, jest po prostu prześliczny i sama bym taki chciała - na pewno babcia będzie z radości skakała pod sufit :laugh: Zamawiałam na superfoto.pl, naprawdę polecam - błyszczący porządny papier, zdjęcia świetnie wyszły, bardzo ładny layout.

Co do reszty muszę pogłówkować.


 
a ja wymyśliłam dla mamy:

w sklepie z róznymi rodzajami herbat sa piękne filiżanki ze spodkami, często tez ładnie zapakowane w pudełko a ...do tego jakas smaczna herbatka ... co wy na to?
 
Żeby łatwiej było nam przeglądać nasze pomysły na prezenty , zakłądam ten wątek. A wybrac dobry prezent to sztuka...ja jeszcze nie wiem do końca co Kalinie kupić. Jestem za rowerkiem ale zobaczymy.

Piszcie!
 
reklama
Do góry