reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty na rożne okazje - nasze pomysły

Rowerek superowy!
Moja mała to trochę strachajło takie.
Dźwięki są trochę głośne, więc się wystraszyła. Ale spox - oswaja się.
Do urodzin akurat się przyzwyczai.
Ona tak reaguje na większość zabawek, które mają ostre dźwięki:-)
 
reklama
A te rowerki to bezpieczne są,dziecko z niego nie wypadnie ??? Przyznam szczerze,że nie widziałam jeszcze takich na ulicy.
 
Akurat ten rowerek ma taką zabezpieczającą barierkę dla najmłodszych dzieci podnoszoną do góry i pełne oparcie. Raczej ciężko byłoby z niego wypaść.
 
Amko a czy nasze dzidzie nie sa jeszcze za małe na taki rowerek. Przeczytałam ,że takie rowerki są dla dzieci od 3 roku życia ??? ??? ???
 
SZKRABIKOWSKI kupiłam go dokładnie jak napisała Hogata na allegro:

http://www.allegro.pl/item102469720_rowerki_grzechotki_bujak_dzwiek_swiatla_nowe.html

Amelka zaczyna chodzić sama, choć jeszcze trochę się boi. Myślę że to kwestia tygodnia, góra dwóch.
Gratuluję kuleczki:-)
A kto się szykuje tym razem na świat? Jak ciąża? Ja już tęsknię za drugim symestrem;-) Ale już bliżej niż dalej.
Pozdrawiam gorąco - a szczególnie kuleczkę :-)

Dziś pierwszy raz byliśmy z małą na spacerze z tym rowerkiem. Naprawdę super się prowadzi, a mała ładnie siedziała i naciskała guziczki z muzyką i sobie śpiewała:-)
Jedyny minus, to trzeba starannie dobierać chodniki, bo to nie wózek:-)
Wrażenia z pierwszego spacerku naprawdę pozytywne.
I nasze i Amelki:-)
 
reklama
VIT nie sądzę żeby Amelka była za mała. Faktycznie pisze na nim że od dwóch lat, ale zauważ że na większości zabawek masz od 3rż. Wydaje mi się że to raczej kwestia sprawności fizycznej dziecka. Tego jak siedzi, jak trzyma równowagę, itp. Ale tak jak pisałam wyżej raczej nie wyobrażam sobie żeby mała mogła jakoś z niego wypaść.
 
Do góry