reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty na rożne okazje - nasze pomysły

reklama
April ... garnuszek jest superowy (kolezanka córeczce kupiła).... moja Kalina była nim szczerze zainteresowana ;)

A piesek juz w połowie drogi do nas:)
 
Czesc dziewczyny:)
Widze ze nie tylko ja mam problem co kupic mojej coreczce na roczek.
Takz myslalam o rowerku, a raczej takim samochodziku wielo funkcyjnym. Trudno jest wybrac zabawke ta najwlasciwsz dla dziecka, gdy pulki w sklepach uginaja sie pod towarem tego typu..
A co z przyjeciem? zapraszcie duzo gosci?
W jednej z ksiazek wyczytalam aby nie robic zbyt duzego zamieszania, gdyz dziecko moze to zle zniesc
Pozdrawiam
 
Mnie też cała rodzina się pyta co mu kupić,a ja nie wiem ??? On ostatnio zabawkami się wogóle nie bawi :( Jeździk dostał na dzień dziecka,ale też nie jest szczególnie nim zaintresowany.On to tylko chce chodzić za rączki i do telewizora,do drzwi itp. To są najlepsze zabawy.I co ja mam tym gościom powiedzieć ???

magdak25 pisze:
A co z przyjeciem? zapraszcie duzo gosci?
W jednej z ksiazek wyczytalam aby nie robic zbyt duzego zamieszania, gdyz dziecko moze to zle zniesc
Pozdrawiam

Ja dziś właśnie byłam na roczku chrześniaka,było dużo osób i on był wystraszony.Ale mój to się szybko oswoił i później już chodził z każdym.U mnie będzie skromnie,chrzestna z rodziną,dziadkowie,pradziadkowie i ciocia.Razem z nami 14 osób.
 
reklama
J atez caly czas mam problem co kupic Łukaszkowi na urodzinki, bo wiekszosc zabawek lezy a on nie chce sie nimi bawic. Najfajniejszy jest telewizor, ktory mozna oklepywac, sprzet grajacy i oczywiscie przewody od komputera :laugh:

A przyjecie urodzinowe tez nie bedzie wystawne 15 osob, czyli najblizsza rodzina i zupelnie brakuje mi koncepcji jak to wszystko urzadzic i co przygotowac...
 
Do góry