reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty na rożne okazje - nasze pomysły

Ja też nie mam zielonego pojęcia co kupić mojej Juleczce. Ma praktycznie wszystko o czym tylko może sobie zamarzyć. Na pewno kupię jej książeczkę z serii "Bajka o twoim dziecku". Są takie na Allegro. Dziecko jest głównym bohaterem bajki, oczywiście w tekście pojawia się imię dziecka. Dodatkowo można podać zdjęcie dziecka i swoją dedykację. Moim zdaniem super. A co do przyjęcia urodzinowego, to też nie jest tak łatwo. Samej najbliższej rodziny jest 20 osób. No ale cóż będę musiała coś wymyślić ::)
 
reklama
MY TEZ NIE MAMY POMYSLU ALE ZABAWKI ODPADAJ BO KAROLKA MA ICH DUZO A I TAK LEZA W KACIE A ONA BAWI SIE BYLE CZYM.
 
Impreza czy moglabys podac link na te ksiazeczki szukalam na allegro ale jakos mi nie wyszlo . U nas zapowiadza sie 20 osob najblizsza rozdzina :-) A maly dostanie od nas zdalnie sterowany samochod :-) moze to nie najlepszy pomysl na ten wiek ale jego tatus wymyslil ze maly bedzie jezdzil na takim rowerku jaki prezntowala Amko a a on bedzie obok jechal jego jeepem :-) No coz tatus tez dziecko.
Poza tym dostanie konia na biegunach ktory ma tez koleczka i da sie go ciagnoc i kase bo zbieramy na fotelik samochodowy renolux ktory kosztuje jakies 500 zł
 
WITAM!!!


MILKA26 to jest pełna nazwa aukcji i jej numer
Wyjątkowa bajka o Twoim dziecku W ZOO przes. 0zł (numer 110808146)
Tak na pewno ją znajdziesz.

POZDRAWIAMY!!!
 
Stwierdzilam, ze nasz Robaczek dostanie na urodzinki sandalki Bartka, od chrzestnego dostanie rowerek i od innych gosci na pewno jakies zabawki, wiec nasz prezent bedzie praktyczny :)
 
Witajcie :) Wiem, że jest podobny wątek, ale ponieważ dotyczył on prezentów na pierwsze urodzinki, pomyślałam, że teraz mało kto tam zagląda. No a w końcu jest mnóstwo różnych okazji, przy których dzieci dostają prezenty, a my jako rodzice zdobywamy nowe doświadczenia :) Pomyślałam, że warto podzielić się naszymi spostrzeżeniami związanymi właśnie z prezentami czy pomysłami na nie :) Dopiero nasze Brzdące skończyły roczek a już niedługo znów będą Święta  ;)

Ze swojej strony mogę szczerze polecić Rodzicom szukającym pomysłu na prezent w najbliższym czasie (i niekoniecznie najbliższym, bo zauważyłam, że świetnie się tym bawią również dzieci 3-4-letnie) Domek Misiów Chicco :)
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=106696015
Zabawka naprawdę się sprawdza i zapewnia chwilkę spokoju ;) Mnóstwo rzeczy do odkrywania dla małych rączek :)
 
Wyciągam temat, bo mam fajny pomysł ;)
Mam ekipę przyjaciół (z nami 3 pary). Wszyscy mamy po jednym dziecku (Marysia i dwóch chłopaków). Ostatnio na wspólnym weekendzie zrobiłam dzieciakom fajne zdjęcie wspólne i do tego każdemu po portrecie. Zamierzam wywołać je w dużym rozmiarze, znlaeźć ramkę na 4 zdjęcia (w IKEI chyba takie są) i oprawić. A potem każdemu z dzieciaków przyjaciół dać pod choinkę :laugh2: Może nie ucieszą się zbytnio, bo to grzdyle są, ale pamiatkę, uważam, będą mieli świetną.
 
reklama
Witam wszystkich na mojej aukcji :)))

NIEPOWTARZALNE NADRUKI NA PŁYTACH CD/DVD :)) (843017171) - Aukcje internetowe Allegro

Oferuję wyjątkowe i niepowtarzalne płyty CD/DVD z oryginalnym nadrukiem jaki tylko jesteś w stanie sobie wymarzyć!

!IDEALNY PREZENT POD CHOINKĘ NA ZBLIŻAJĄCE SIĘ ŚWIĘTA!


!UWAGA!

NADRUK WYKONYWANY JEST BEZPOŚREDNIO NA SPECJALNEJ PŁYCIE CD/DVD POKRYTĄ BIAŁĄ POWŁOKĄ DO KTÓREJ PRZYLEGAJĄ KROPELKI ATRAMENTU.

NADRUK WYKONUJĘ DRUKARKĄ ATRAMENTOWĄ, BARDZO DOBREJ JAKOŚCI, ZE SPECJALNIE PRZEZNACZONĄ DO TEGO CELU KIESZENIĄ.

PROSZĘ NIE SUGEROWAĆ SIĘ JAKOŚCIĄ WIDOCZNĄ NA ZDJĘCIACH..., JEST ONA W MIARĘ DOBRA, JEDNAK POPRZEZ KONIECZNOŚĆ ZMNIEJSZENIA FOTOGRAFII ZMNIEJSZA SIĘ TEZ JEJ JAKOŚĆ, CO POWODUJE NIEWIELKIE ROZMAZANIA I W EFEKCIE MOŻE SIĘ WYDAWAĆ IŻ JAKOŚĆ NADRUKU NIE JEST ZADOWALAJĄCA... JEST TO BŁĘDNE SPOSTRZEŻENIE..., ZAPEWNIAM IŻ W RZECZYWISTOŚCI JAKOŚĆ NADRUKU I OSTROŚĆ FOTOGRAFII JEST BARDZO DOBRA :)

Nie wykonuje nadruku na płytach ze srebrna powłoką, bądź na samoprzylepnych kartkach, które później nakleja się na zwykłą płytę.

Na płycie może znajdować się jednocześnie fotografia, grafika oraz tekst

Jakość wydruku proponowaną przeze mnie metodą jest o wiele bardziej zadowalająca, nie wspominając już o niezliczonej liczbie kombinacji, które można uzyskać.

!! JEDYNE CO CIĘ OGRANICZA, TO TWOJA WŁASNA WYOBRAŹNIA :)) !!

Chcesz sprawić komuś nietuzinkowy oryginalny i mega wyjątkowy prezent?

Wystarczy podjąć się kilku kroków:
----------------------------------------------------

1) Złóż zamówienie,
2) Wyślij e-mailem zdjęcia, z których mam zrobić mozaikę,
3) Zaakceptuj odesłaną przeze mnie mozaikę, bądź wprowadź korekty i dokonaj końcowej akceptacji,

* (ZDJĘCIA PROSZĘ NADSYŁAĆ W MOŻLIWIE JAK NAJWIĘKSZEJ ROZDZIELCZOŚCI, WTEDY KOŃCOWA JAKOŚĆ PRODUKTU BĘDZIE BARDZIEJ ZADOWALAJĄCA),

** (MOŻLIWE JEST RÓWNIEŻ WYKONANIE PROJEKTU CAŁKOWICIE NA ŻYCZENIE KLIENTA..., UWZGLĘDNIAM WSZYSTKIE POMYSŁY I UWAGI. PRACE STARAM SIĘ WYKONAĆ JAK NAJRZETELNIEJ. DOŁOŻĘ ZE SWOJEJ STRONY WSZELKICH STARAŃ, ABY PŁYTKA WYGLĄDAŁA ZGODNIE Z OCZEKIWANIEM :))

!!***ZDJĘCIA PROSZĘ WYSYŁAĆ NA PODANY ADRES E-MAIL DO 3 DNI PO DOKONANIU ZAMÓWIENIA***!!



Sposoby zapłaty za wykonaną usługę:
-------------------------------------------

- Przelew bankowy:
-------------------------------


CENA: 20 zł

W cenie znajduje się;

1) Niepowtarzalna płytka, z Twoim własnym pomysłem na nadruk,
2) Twarde opakowanie na płytę,
3) Przesyłka zwykła (priorytet + 2,50),

-------------------------------------------------------------------------
PŁYTKI WYSYŁAM LISTOWNIE NA WSKAZANY ADRES

MOŻLIWY ODBIÓR OSOBISTY W KŁODZKU LUB WE WROCŁAWIU
------------------------------------------------------------------------------------------

!! UWAGA !!

(!! ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ UZALEŻNIONĄ OD ZŁOŻONOŚCI PROJEKTU I ILOŚCI GODZIN NAD NIM SPĘDZONYCH, ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA PROJEKTU OKŁADKI NA DOWOLNE OPAKOWANIA DO PŁYT !!)

PROJEKT OPAKOWANIA WYSYŁAM W WERSJI ELEKTRONICZNEJ, BĄDŹ DRUKUJĘ, UMIESZCZAM W ODPOWIEDNIM OPAKOWANIU NA PŁYTĘ I WYSYŁAM.

* PRZY DRUGIEJ METODZIE DO KOSZTÓW REALIZACJI NALEŻY DOLICZYĆ NIEWIELKI KOSZT WYDRUKU ORAZ KOSZT PUDEŁKA CD/DVD, KTÓRY JEST UZALEŻNIONY OD JEGO GABARYTÓW I WAHA SIĘ W CENIE: 0,50 - 4.00 zł

Nie ma znaczenia, czy opakowanie jest typu slim, podwójne, czy standardowe do gier komputerowych.

Nie musisz posiadać tych materiałów fotograficznych, które są ogólnodostępne w wyszukiwarkach internetowych.

!Nakreśl własny pomysł a zajmę się reszta!


KONTAKT: robincddvd@wp.pl
GG: 3209241


Pozdrawiam i serdecznie zapraszam do korzystania z oferty :))
 
Do góry