reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty, prezenty... :)

Szymek ma takiego chomika wersję dla chłopców i ja mogę powiedzieć że jest fajny.bo on wydaje naprawdę fajne dzwięki jaki odpowiadał dziecku i przeciska się między zabawkami tylko myślę że jak kupować to 2 chomiki bo aby miały towarzystwo.tor i całą reszta wg. mnie zbędna.ale też słyszałam że dziewczynki uwielbiają te zestawy do robienia biżuterii.
 
reklama
rosmerta, moja Ewka to uwielbia wszystkie księżniczkowe rzeczy- korony, bransoletki, korale, pierścionki, no i różne gazety, książeczki do wypełniania, puzzle- najlepiej z księżniczką, akcesoria dla lalek....

A teraz u nas nr 1 projektor( rzutnik) z bajkami, wiecie, taki stary na analogowe filmy... kupiliśmy dzieciaczkom- ja go pamiętam z dzieciństwa, a teraz sobie przypominam te cudne chwile....
 
Oli na Zająca dostała kolczyki, wisiorek i bransoletkę z Hello Kitty oraz wymarzony zestaw Barbie:

e8e8741ea6638cbc.jpg
 
Kubus dostał nowy pistolet na wode,domino,plastyczne rzeczy typu pisaczki,wałeczki do stempelków,ciastoline,no i od nas piżamke z Thomasem.
 
Wow jakie prezety wielkanocne;-) U nas to głównie słodycze, a po jakieś zabawki to wujki mają zabrać dzieciaki do sklepu, żeby sobie wybrali;-) Choć Victor to sobie zażyczył coś takiego do ogródka:
224059HBO111111M.jpg
I mój brat mówi, że spoko, nie ma problemu, jak tylko my chcemy:-p
 
U mnie dzieciaki dostały drobiazgi typu zestawy do piasku pistoleciki do baniek itp no i słodycze i kasiorkę na ciuchy więc pojechałam dziś na zakupy i 320zł na nich straciłam w godzinę a jeszcze dużo do kupienia zostało ja dałam im też pieniążki bo zabawek już chyba mają za dużo dużo ;)
 
reklama
Do góry