reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Prezenty, prezenty... :)

karola-04

Mamy lutowe'07 Wdrożona(y)
ja zająca przemilczę bo chyba przez to że od piątku w szpitalu byłam wymknęło się to szalonym babciom, ciocią i zając zamienił się w Boże Narodzenie.i oczywiście Szymcio w niedzielę nie wiedziałw co ręce włożyć- np. kasy z fisher price jeszcze nie dotykał bo nie było czasu.za to zestaw o smokach z palymobile to mega hit i figurki dinozaurów pływających.

reklama

Gosia_k23

luty'07 i styczeń'10
ja mam już prezenty kupione Dominik duże autko dostanie i tor do aut plus wkrętarkę boss a Emilka wróżkę barbie i matę pod telewizor ale to na gwiazdkę na mikołaja raczej coś skromnego i małego :tak:

karola-04

Nasz gwiazdor też już gotowy.w tym roku odlot ale serio już brak miejsca na zabawki a komputer chcę odwlec w czasie ile się tylko da więc nasz zapaleniec dostanie prawdziwego quada i autko które reklamują z jego ulubionej bajki cars2 dużego ag.enta z Kinia zero problemu stolik edukacyjny ale jak zwykle brak pomysłu dla męża chrzesniaka 2 klasa liczą się tylko gry gry gry oczywiście na komputer lub w komórce ech szkoda gadać.macie jakieś pomysły?

karola-04

U mnie mikołaj czeka.w tym roku wymyśliłam że szymek oczywiście wyczyscil buty postawił obok kini i wielką torbę a do niej wrzucił ich list do gwiazdora.a w zamian dostaną upominki szymek puzzle gigant cars2 Kinia slimaka z lusterkiem i melodyjkami i komplecik kinder czekoladek.ale pod koldra wieczorem znajdzie rozge by był czujny i grzeczny.
A u was jak?

Kasiad

Mamy lutowe'07 Fan(ka)
Miasto
Bydgoszcz
U nas całkiem nieoczekiwanie będzie spory prezent na Mikołajki, w dowód wdzięczności dostałam taki zestaw, nowy, tylko bez paska do gitary Beanstalk gitara, mikrofon, zestaw słuchwakowy różowy cena 139.00 PLN
więc Oliwka dostanie go na Mikołaja.
Będzie mogła ćwiczyć przynajmniej ;-) bo w przedszkolu organizują Jasełka i Oliwka jest Maryją - śpiewa sama zwrotkę kolędy.

Miśka 5

Mamy lutowe'07
Miasto
Warszawa/Ząbki
Kasiad, niezły zestaw, szkoda, że nie mieszkamy bliżej od siebie, dziewczynki poćwiczyłyby razem, Wiki też śpiewa jako Maryja "Lulajże Jezuniu", chyba się zapłaczę na tych jasełkach ze wzruszenia:-p:sorry:

reklama
Do góry