reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty Swiateczne dla duzych i malych- inspiracje

antonio dostanie pewnie jakies pociagi Tomka , albo taki garaż fajny:tak: a hansublek dostanie coś ze swinką peppą albo dorą:-p a adam hmmm urodziny ma 23 a potem gwiazdka wiec dostanie penie fajny gramofon bo mu sie marzy do sampli:-) a ja chce ksiązki!:-) jak zwykle
 
reklama
u nas na Mikolaja ...skromnie bo to MIkolaj... wiec dostana slodycze i po nowej elektrycznej szczoteczce do zebow....poznie Al ma urodziny wiec znowu cos , a pod choinke nie mam pojecia co mu kupimy ale Ewula dostanie kucyki ponny i cos tam jeszcze tez nie mam pomyslu ale wspomagam sie katalogiem argosu ..hihihi:-D
 
dziewcz\yny które kupują zabawki w argosie..
radzę dobrze sprawdzić ceny ze smythem.. bo czasem tam sa tańsze a nawet częśto , niż właśnie w niby najtańszym argosie:sorry2:
 
Prezenty pod choinke dla corci :-)
zdjecia z netu bo juz zapakowane :tak: H07556_M.jpgC05394_M.jpgH03301_M.jpg
 
reklama
hej
no to ja polece dla tych mlodszych tego pieska Scout My Puppy Pal – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores


dzisiaj kupiłam tego pieska i wyglada na bardzo fajna zabawke;-). jestem zadowolona z tego zakupu. polecam!!!!!!!!!!!

dzieki agusiek!!!

pozdrawiam

My go mamy i to ulubiona zabawka Ani:-D, powygrywaliśmy tam z ich stronki, czyli Scout mówi Anna:-) i śpiewa o ulubionych rzeczach Ani
 
reklama
Do góry