reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty Swiateczne dla duzych i malych- inspiracje

reklama
Ewekom i Julia 28 - katalog wysłany:-) Pozdrawiam

Julia 28 - niestety dostałam informację, że Twoja skrzynka jest przepełniona i nie mogę dostarczyć Ci katalogu...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
WolfiA - a bylas w Smiths last week :D
Pochwal sie - co kupilas ciekawego dla dzieciuff?
Kasia kiedy ja w Smyth nie byłam:-p Mam tyle pomysłów na prezenty, że szok, jedyne ograniczenie na ten moment to pieniądze:sorry:
Po ostatnich zakupach mamy:
- stolik z krzesełkami
IKEA | Playing | Small furniture | SVALA | Children's table with 2 chairs
do tego na krzesełka:
IKEA | Children's IKEA | Children's decoration | FABLER | Chair pad
- kurtkę dla Victora (taką samą jak Tichonek ma dla Radzia, bo bardzo nam się spodobała, a nie było nic ciekawego w Victora rozmiarze, o ile w ogóle coś było i trafiliśmy ją w Debenhams 2 tygodnie temu 25% taniej;-))
20090709_234020138865


- czapkę i rękawiczki dla Olivera tj.
*H&M* __CZAPKA _ NIEDŹWIADEK _USZKA __ 62/68 (817706310) - Aukcje internetowe Allegro
bo dla Victora nie mogliśmy znaleźć nic pasującego do kurtki, więc i tak czekają nas jeszcze poszukiwania:sorry2:
- świąteczne skarpetki dla dzieciaków tj.
e_d SKARPETKI ŚWIĄTECZNE EARLY DAYS 6-12 mies. 2 (826574794) - Aukcje internetowe Allegro

To dopiero początek, bo muszę jeszcze kupić im trochę ubrań, ale najpierw definitywny przegląd w szafach;-)

Zabawki może zaczniemy kupować w weekend i przyszłym tygodniu, bez dzieciaków;-)
 
reklama
Mapas czy ja tez moge prosic o katalog ewelinazielinska86@wp.pl

Wolfia fajne zakupy:-)

A powiedz gdzie jezdzicie do H&M ?? w Portlaois jest czy do Newbridge?? W Carlow nie ma a z checia bym odwiedzila ten sklep:tak: a w Newbridge gdzie jest??bo wiem ze jest,tylko gdzie:sorry:
W tym duzym centrum handlowym??White....cos tam ??
 
Do góry